قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۰۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

 در علاقه به پاستیل زیاده روی نکنید

پاستیل یکی از محبوب ترین خوراکی ها نزد کودکان و البته اغلب دخترخانم ها است. در مورد پاستیل حرف های ضد و نقیض زیادی مطرح می شود. برای مثال عده ای پاستیل را یک داروی خوشمزه برای استخوان ها می دانند و عده ای پاستیل را یک خوراکی ویژه برای به هم ریختن فرم بدنی می دانند.

 در علاقه به پاستیل زیاده روی نکنید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پاستیل یکی از محبوب ترین خوراکی ها نزد کودکان و البته اغلب دخترخانم ها است. در مورد پاستیل حرف های ضد و نقیض زیادی مطرح می شود. برای مثال عده ای پاستیل را یک داروی خوشمزه برای استخوان ها می دانند و عده ای پاستیل را یک خوراکی ویژه برای به هم ریختن فرم بدنی می دانند.

پاستیل هم مثل هر خوراکی دیگری طرفدارانی سرسخت دارد. انواع مختلف پاستیل موجود در فروشگاه ها باعث شده تقریبا هر شخصی با هز سلیقه ای جذب پاستیل ها شود اما مصرف بیش از حد پاستیل مخاطراتی برای بدن دارد:

پاستیل سرشار از شکر و قند است و می تواند برای مبتلایان به دیابت خطرناک باشد

_حجم پاستیل و جنس آن به شکلی است که ممکن است افراد را دچار خطای شناختی کرده و افراد با مصرف بیش از حد پاستیل دچار اضافه وزن شوند

_برخلاف تصور بسیاری از افراد قرار نیست پاستیل بیش از لبنیات کلسیم بدن شما را تامین کند

_مصرف بیش از حد پاستیل به مروز موجب تخریب دندان ها می شود

_ارزش غذایی پاستیل چندان بالانیست اما کالری بالایی دارد

البته اینه موارد به این معنا نیستند که نباید پاستیل بخورید. اما فراط در مصرف پاستیل با هدف این که از خواص فرضی این ماده استفاده کنید یک اشتباه بزرگ است. خواص پاستیل آنقدر نیست که بخواهید هر اندازه که می توانید پاستیل بخورید. اگر هدفتان تامین کلسیم است می تواند فراورده های لبنی را جایگزین کنید.

 

 

 

 

 

 

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha