قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۰۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پوتین: کیم مایل به خلع سلاح اتمی کره است، فقط تضمین می خواهد

رئیس جمهور روسیه در کنفرانس خبری پس از دیدار با «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی گفت، مهم ترین مسئله در خلع سلاح اتمی شبه جزیره کره این است که تضمین های لازم در خصوص حفظ حاکمیت کره شمالی در اختیار پیونگ یانگ قرار گیرد و این امر تنها از طریق پایبندی به قوانین بین المللی محقق خواهد شد.

پوتین: کیم مایل به خلع سلاح اتمی کره است، فقط تضمین می خواهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

رئیس جمهور روسیه تأکید کرد که کره شمالی برای تکمیل فرایند خلع سلاح اتمی شبه جزیره کره، نیازمند ارائه تضمین هایی در خصوص حفظ حاکمیت و امنیت خود است.

«ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه امروز (پنجشنبه) در کنفرانس خبری پس از دیدار با «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی گفت، مهم ترین مسئله در خلع سلاح اتمی شبه جزیره کره این است که تضمین های لازم در خصوص حفظ حاکمیت کره شمالی در اختیار پیونگ یانگ قرار گیرد و این امر تنها از طریق پایبندی به قوانین بین المللی محقق خواهد شد.

رئیس جمهور روسیه تأکید کرد، کیم مایل به کاهش خطرات هسته ای در شبه جزیره کره و خلع سلاح اتمی این شبه جزیره هست اما تضمین های خاصی می خواهد.

وی در ادامه تصریح کرد که در رابطه با بحران شبه جزیره کره، پیش رفتن در مسیر گفت وگو ضروری است و هیچ راه دیگری برای تحقق این مسئله وجود ندارد.

پوتین افزود، پایبندی به قوانین بین المللی تنها راهی است که برای حل این بحران وجود دارد و طبق قوانین بین المللی این مسئله می تواند از طریق احترام متقابل به حقوق یکدیگر به خوبی حل شود.

رئیس جمهور روسیه در بخش دیگری از سخنانش با خبرنگاران پس از دیدار با کیم تأکید کرد که نتایج نشست اخیر با رهبر کره شمالی را با آمریکا و چین در میان خواهد گذاشت.

در حال تکمیل...

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha