قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۰۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

توقیف پراید با 2 کیلو هروئین در محور اصفهان - شهرکرد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در عملیات ماموران این پلیس در محور اصفهان به شهرکرد یک دستگاه سواری پراید توقیف و دو کیلوگرم هروئین، کشف شد.

توقیف پراید با 2 کیلو هروئین در محور اصفهان - شهرکرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در عملیات ماموران این پلیس در محور اصفهان به شهرکرد یک دستگاه سواری پراید توقیف و دو کیلوگرم هروئین، کشف شد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سلیمان ریاحی در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: در پی وصول خبری مبنی بر قصد یک خرده فروش برای انتقال و توزیع مواد مخدر در شهرکرد، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، قرار گرفت.

 

وی افزود: پس از انجام تحقیقات میدانی دقیق و کسب مجوز قضائی با همکاری مأموران کلانتری ۱۶، ۱۳ شهرکرد و فرماندهی انتظامی بخش فرخشهر، خودروی پراید این قاچاقچی در محور اصفهان به شهرکرد شناسایی و توقیف شد.

 

سرهنگ ریاحی ادامه داد: در بازرسی از سواری پراید، دو کیلوگرم هروئین جاساز کشف و سرنشین آن دستگیر شد.

 

وی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز برخورد قاطع و قانونی با قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار دارد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha