قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۰۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

با صدور بیانیه ای؛

مرکز مدیریت حوزه های علمیه اعدام مسلمانان در عربستان را محکوم کرد

قم - مرکز مدیریت حوزه های علمیه در بیانیه ای، اعدام تعدادی از مسلمانان مبارز به دست رژیم آل سعود را محکوم کرد و گفت: مجاهدان راه خدا هیچگاه از مرگ نهراسیده و فریاد آنها در تاریخ بلند است.

مرکز مدیریت حوزه های علمیه اعدام مسلمانان در عربستان را محکوم کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه به مناسبت اعدام ۳۷ مجاهد عربستانی توسط حکومت آل سعود به این شرح است:

قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بِنَا إِلَّا إِحْدَی الْحُسْنَیَیْنِ وَنَحْنُ نَتَرَبَّصُ بِکُمْ أَنْ یُصیبَکُمُ اللَّهُ بِعَذَابٍ مِنْ عِنْدِهِ أَوْ بِأَیْدِینَا فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَکُمْ مُتَرَبِّصُونَ (توبه .۵۲)

اقدام ددمنشانه رژیم سفاک آل سعود در روز دوم اردیبهشت ۹۸ در گردن زدن ۳۷ مسلمان مبارز اعم از شیعه و اهل سنت که شجاعانه فریاد اسلام خواهی و عدالت طلبی و رفع سلطه استعمار و ولایت کفار از سرزمین اسلامی و بلد امن الهی را داشتند، دل های امت اسلامی را داغدار ساخت، سکوت مرگبار سازمان های بین المللی در برابر این حوادث خونین نشان از وابستگی آنها به ثروت و قدرت است، سازمان ملل که هنوز صدای شکستن استخوان های خاشقچی روزنامه نگار عربستانی را فراموش نکرده، چگونه اجازه می دهد دهها انسان عدالت خواه به دست همین حاکمان سربریده شوند؟

اما لازم است حکمرانان سعودی و طرفداران آنها بدانند که مجاهدان راه خدا هیچگاه از مرگ نهراسیده و فریاد آنها در تاریخ بلند است که: آیا شما چه انتظاری برای آینده ما دارید؟ یا پیروزی و یا شهادت؟ و هردو افتخار ماست. اما انتظار ما نسبت به آینده شما عذابی است که خداوند و یا با دستان ما شما را معذب ساخته و نابودتان خواهد کرد.

این سنت تاریخ است که ریختن خون مجاهدان موجب آبیاری درخت اسلام و عدالت است چنانکه امام بزرگوارمان فرمود ((بکشید ما را، ملت ما بیدار تر می شود))

مرکز مدیریت حوزه های علمیه ضمن تبریک و تسلیت به خانواده های این شهیدان عزیز و آرزوی تعالی درجات شهیدان، همدردی خویش را با تمامی ملت مؤمن و مظلوم عربستان اعلام نموده و نجات آنها را از خداوند بزرگ در خواست می کند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha