قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۰۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یک نماینده: ظاهرا در جلسه سران قوا مباحثی درباره بنزین مطرح شده / شورای عالی انرژی تصمیمی برای سهمیه بندی بنزین نداشته / پیشنهاد گرانی ۲۰۰ تومانی بنزین برای کمک به مناطق سیل زده رای نیاورد

عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی گفته است که این شورا تاکنون تصمیمی برای سهمیه بندی و یا افزایش قیمت بنزین اتخاذ نکرده است. علی بختیار تصریح کرد:ظاهراً در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا مباحثی درباره بنزین مطرح شده است که نمایندگان نیز از آن بی اطلاع هستند.

یک نماینده: ظاهرا در جلسه سران قوا مباحثی درباره بنزین مطرح شده / شورای عالی انرژی تصمیمی برای سهمیه بندی بنزین نداشته / پیشنهاد گرانی ۲۰۰ تومانی بنزین برای کمک به مناطق سیل زده رای نیاورد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی گفته است که این شورا تاکنون تصمیمی برای سهمیه بندی و یا افزایش قیمت بنزین اتخاذ نکرده است.

علی بختیار عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی انرژی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اخبار منتشر شده درباره احتمال سهمیه بندی بنزین، گفت: در شورای عالی انرژی که آخرین جلسه آن 28 اسفند سال گذشته برگزار شد، درباره این موضوع بحثی مطرح نشد.

وی با بیان اینکه در مجلس نیز بحثی درباره سهمیه بندی و یا افزایش قیمت بنزین مطرح نیست، ادامه داد:حتی در زمان بررسی بودجه سال 98 سناریوهای مختلفی برای قیمت و سهمیه بندی بنزین مطرح شد که نمایندگان با تمامی آنها مخالفت کردند.

نماینده گلپایگان در مجلس تصریح کرد:ظاهراً در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا مباحثی درباره بنزین مطرح شده است که نمایندگان نیز از آن بی اطلاع هستند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه طرحی فراکسیون امید برای جبران خسارت سیل زدگان تدوین کرده بود که پیشنهاد شده بود در آن طرح آورده شود که 200 تومان به قیمت بنزین و گازوئیل افزوده شود و مبلغ مابه التفاوت به سیل زدگان اختصاص داده شود، اظهار داشت:این پیشنهاد در جمع بندی نهایی طرح رای نیاورد و عملاً این موضوع نیز از راه به جایی نبرد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha