قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۵۰۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

682 طرح تحقیقاتی در دانشگاه آزاد خمین انجام شد

خمین معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین گفت: 682 طرح تحقیقاتی پارسال در قالب پایان نامه کارشناسی ارشد در این واحد دانشگاهی اجرا شده است.

682 طرح تحقیقاتی در دانشگاه آزاد خمین انجام شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، « محمد خلیلی» روز پنجشنبه افزود: طرح های تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه های فنی و مهندسی، علوم انسانی و معماری اجرا شده است.
وی اظهارداشت: سه هزار و347 جلد پایان نامه تا کنون توسط دانشجویان رشته های کارشناسی ارشد این دانشگاه به چاپ رسیده است.
معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی خمین ادامه داد: 9 کرسی علمی ترویجی به منظور بیان ایده های اساتید در این دانشگاه برگزار شده است.
خلیلی، با اشاره به چاپ 120 مقاله محققان این دانشگاه درهمایش های ملی و بین المللی اظهار داشت: محققان این دانشگاه موفق به چاپ 64 مقاله علمی پژوهشی شدند که مورد پذیرش وزارت علوم، تحقیقات وفناوری و وزارت بهداشت ودرمان قرار گرفت.
وی، با اشاره به فعالیت 15 هسته فناوری در مرکز رشد این دانشگاه اظهار داشت: دستگاه برداشت پیاز زعفران، کیت تشخیص بیماری سل به روش جدید، سیستم آبرسان هوشمند و ذخیره طولانی مدت آب در گیاهان، سیستم تصفیه و بازیافت پساب فاضلاب و تولید سیلی مارین از گیاه دارویی ماری تیغال از اختراعات این مرکز است.
معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی خمین گفت: 23 کارگاه و آزمایشگاه دراین واحد دانشگاهی برای استفاده دانشجویان رشته های برق، کامپیوتر، عمران، مکانیک ونقشه برداری فعال است.
خلیلی افزود: 47 هزار نسخه کتاب در 26 هزار عنوان در رشته های علوم انسانی، ریاضی، فنی ومهندسی، معماری و پزشکی در کتابخانه این واحد دانشگاهی برای استفاده دانشجویان و اساتید موجود است.
وی با اشاره به تحصیل 2 هزار و100 دانشجو در 66 رشته کاردانی تا دکترا افزود: 165 استاد و40 هیات علمی در این دانشگاه تدریس می کنند.
بیش از 10 هزار دانشجو بومی و غیر بومی از مقطع کاردانی تا دکترا در رشته های مختلف در هفت مرکز آموزش عالی خمین به تحصیل اشتغال دارند.
9930/7277/3075

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha