قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۹۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اعلام شد

افزایش تعداد شرکت های زیست بوم شریف تا افق ۱۴۰۴

مدیر عامل صندوق توسعه صادرات شریف گفت: با تفاهم نامه ای که با صندوق شکوفایی و نوآوری منعقد شد، مبلغ ۱۲۸ میلیارد تومان به این صندوق در قالب خط اعتباری و تسهیلات اعطا می شود.

افزایش تعداد شرکت های زیست بوم شریف تا افق ۱۴۰۴

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید مهدی سادات رسول ،"تقویت شرکت های زیست بوم ناحیه شریف"،"تقویت شرکت های ICT بالادستی و پایین دستی حوزه خدمات" و "تقویت بالا دستی و پایین دستی حوزه اقتصاد نفت و گاز" را مأموریت های اصلی این صندوق نام برد.

وی تعداد شرکت های زیست بوم ناحیه شریف را حدود ۴۵۰ شرکت دانست و اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته درصدد هستیم که این تعداد شرکت را تا افق ۱۴۰۴ به ۸۰۰ شرکت افزایش دهیم.

سادات رسول، حجم تسهیلات اعطا شده به شرکت های دانش بنیان متقاضی را ۱۰۸ میلیارد تومان ذکر کرد و ادامه داد: "اعطای وام و تسهیلات به اشخاص حقیقی و حقوقی برای اجرای طرح های پژوهشی و کاربردی"، "تامین سرمایه ریسک پذیر و مشارکت و سرمایه گذاری در طرح های نوآور"، "صدور ضمانت نامه های مورد نیاز متقاضیان اجرای طرح پژوهشی و فناوری جهت ارائه به سایر مؤسسات" و "کمک و حمایت از ایجاد، گسترش و ترویج نهادهای مؤثر در رشد و توسعه صادرات با تاکید بر هم افزایی بین آنها در راستای تحقق تولید برای صادرات" از جمله زمینه های حمایتی این صندوق به شمار می رود.

مدیر عامل صندوق توسعه صادرات شریف با اشاره به همکاری این صندوق با صندوق شکوفایی و نوآوری، یادآور شد: با قراردادی که با صندوق شکوفایی و نوآوری به امضا رساندیم، ۱۰۰ میلیارد تومان در قالب "خط اعتباری" و ۲۸ میلیارد تومان در قالب "تسهیلات" به ما واگذار شده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha