قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۹۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور:

با اقدامات انجام شده در خوزستان، خسارات سیل به حداقل رسید

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام گرفته در خوزستان، آسیب ها به حداقل رسید.

با اقدامات انجام شده در خوزستان، خسارات سیل به حداقل رسید

- منطقه خوزستان، محمد امید در حاشیه بازدید از روستاهای حاشیه رودخانه دز در شهرستان شوش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تلاش دولت بر این است که اکنون که سطح آب در مناطق سیل زده فروکش کرده است، در بحث بازسازی مناطق سیل زده ورود کند.

وی افزود: امروز از نزدیک اقدامات انجام گرفته در مقابله سیلاب را در برخی از روستاهای خوزستان بازدید کردیم و خوشبختانه با اقدامات انجام گرفته در خوزستان، آسیب ها به حداقل رسید.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور تصریح کرد: ستاد مرکزی به صورت روزانه جلساتی را برای بازسازی مسکن ها، پرداخت خسارت های وارد شده به اموال خانوارها و… برگزار می کند و در این زمینه مصوبات بسیار خوبی در دولت به تصویب رسیده است.

امید عنوان کرد: دولت برای حل مشکلات سیل زدگان به صورت جدی ورود کرده است. در این زمینه دولت به دنبال آن است تا آسیب ها به سرعت شناسایی و سپس نسبت به حل این مشکلات اقدام شود.

وی با اشاره به اینکه پرداخت خسارت ها و بازسازی در سطح مناطق سیل زده کشور آغاز شده است، ادامه داد: بخش هایی از فضاهای عمومی مانند مدارس و مراکز بهداشتی که در سیلاب های اخیر آسیب دیده اند، قرار است تا از سوی وزارتخانه های مربوطه بازسازی شوند.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور عنوان کرد: مسئولان در خوزستان شبانه روزی در کنار مردم بوده اند و به خوبی برای حل مشکلات مردم وقت گذاشته اند.

امید بیان کرد: بخشی از مشکلات در حوادث غیر مترقبه ای مانند سیل دست مسئولان نیست و این مشکلات پیش می آید. مهم آن است که همه با یکدیگر تلاش کنیم تا خرابی های ناشی از این حوادث را بازسازی کنیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha