قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۹۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان خبر داد:

توجه جدی به شهرستان ها در برگزاری کارگاه های مشاوره پیش از ازدواج

یزد ـ مدیرکل برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان بر ضرورت توجه ویژه به شهرستانها در برگزاری کارگاه های مشاوره پیش از ازدواج تاکید کرد.

توجه جدی به شهرستان ها در برگزاری کارگاه های مشاوره پیش از ازدواج

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اعظم کریمی عصر امروز در سفر خود به استان یزد در نشستی با مدیرکل امور اجتماعی استانداری یزد اظهار داشت: از آنجا که تمرکز عمده در برنامه های آموزشی در مراکز استان هاست؛ تلاش شده کارگاه های مشاوره پیش از ازدواج در تمام شهرستانها برگزار شده و فرصت برابر آموزشی و مشاوره در استان ها فراهم شود.

وی ضمن تشریح مأموریت های حوزه جوانان در موضوعات اجتماعی بر ضرورت همکاری بین تمام دستگاه ها در مسائلی چون کاهش آسیب های اجتماعی به ویژه طلاق تاکید کرد و گفت: در استان ها در این زمینه در سطح ادارات کل باید هماهنگی و هم افزایی وجود داشته باشد تا خروجی برنامه ها مؤثر واقع شود.

کریمی با مرور برنامه های دفتر توسعه اجتماعی جوانان در موضوع ازدواج به برگزاری کارگاه های آموزشی و مشاوره و حمایت هدفمند از مراکز تخصصی مشاوره ازدواج اشاره کرد.

وی یادآور شد: در همین خصوص همزمان با سایر استان ها و به همت اداره کل ورزش و جوانان یزد سال گذشته در ١٠ شهرستان این استان ٢١٦ کارگاه برای ٤ هزار و ٧٠٠ نفر با همراهی ٦٨ مدرس در قالب هزار و ٧٠٠ ساعت آموزشی برگزار شده است.

کریمی خاطرنشان کرد: از مجموع ٢١٦ کارگاه آموزشی و مشاوره ازدواج برگزار شده در استان یزد، ٧٥ کارگاه مربوط به آموزش های قبل از ازدواج، ٣١ کارگاه مربوط به آموزش های حین ازدواج و ١١٠ کارگاه مربوط به آموزش های بعد از ازدواج است.

مدیرکل اجتماعی استانداری یزد نیز در این نشست به تشریح برخی اقدامات صورت گرفته در اجرای تفاهم نامه های سازمان امور اجتماعی وزارت کشور با سایر دستگاه ها پرداخت.

فخرالسادات خامسی هامانه بیان کرد: علاقمندیم طرح های موفق استان در زمینه پویش اجتماعی ازدواج پایدار را با حمایت اداره کل توسعه اجتماعی گسترش دهند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha