قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۹۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آل هاشم در مورد فضای مجازی: نباید ما به خاطر چند درصد کم، اصل کار را نفی کنیم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: جوانان باید یاد بگیرند که چگونه از فضای مجازی درست استفاده کنند، تاکید داشت: طبیعی است که هر تکنولوژی جدید، طبعات منفی نیز به همراه دارد، ولی نباید ما به خاطر چند درصد کم، اصل کار را نفی کنیم.

آل هاشم در مورد فضای مجازی: نباید ما به خاطر چند درصد کم، اصل کار را نفی کنیم
حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم، در دیدار با مدیرعامل جدید و هیئت مدیره ایرانسل با اشاره به اینکه نداشتن سواد فضای مجاری علت عمده مشکلات این حوزه است، اظهار داشت: برگزاری دوره های آموزشی مختلف با کمک حوزه های علمیه می تواند برای استفاده احسن از این فضا موثر باشد.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وی با بیان اینکه جوانان باید یاد بگیرند که چگونه از فضای مجازی درست استفاده کنند، تاکید داشت: طبیعی است که هر تکنولوژی جدید، طبعات منفی نیز به همراه دارد، ولی نباید ما به خاطر چند درصد کم، اصل کار را نفی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با انتقاد از این که در فضای مجازی کمتر شاهد اقداماتی مانند پاسخگوئی به شبهات هستیم گفت: اهمیت فضای مجازی به قدری است که مقام معظم رهبری می فرمایند؛ "اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم، ریاست فضای مجازی را عهده دار می شدم".

وی با اشاره به برکات فضای مجازی، خاطرنشان ساخت: با استفاده از فضای مجازی می توان، مطالبی را که عرضه آن ها به طرق دیگر محدود بود، به تمام دنیا در کسری از زمان عرضه کرد.

حجت الاسلام آل هاشم، گفت: دولت باید زمینه ای فراهم کند تا جلوی مفاسد فضای مجازی گرفته شود و آموزش های لازم ارائه شود

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha