قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۹۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مردم در چهل سالگی انقلاب اوج بلوغ خود را به نمایش گذاشتند

اصفهان قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: مردم ایران به رغم همه مشکلات معیشتی و دشمنی های آمریکا، در برگزاری مراسم چهل سالگی انقلاب اسلامی اوج بلوغ و پختگی خود را به نمایش گذاشتند.

مردم در چهل سالگی انقلاب اوج بلوغ خود را به نمایش گذاشتند

نصرت الله لطفی روز چهارشنبه در همایش تجلیل از یاوران مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دفتر امام جمعه اصفهان افزود: ملت ایران در این مراسم باشکوهترین حماسه در نوع خود را برگزار کردند.
وی اظهارداشت: مردم ولایتمدار و انقلابی ایران اسلامی نه تنها راهپیمایی 22 بهمن را با شکوه تمام برگزار کردند بلکه همه مناسبت های سال 97 از جمله حماسه 9 دی و روز قدس با شکوهتر از 39 سال گذشته برگزار شد.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان این که همه ما باید قدرشناس این مردم فهیم، زمان شناس و دشمن شناس و رهبری حکیم باشیم، اظهارداشت:برای اولین بار در کشور راهپیمایی 22 بهمن در بیش از 10 هزار روستای کشور هم برگزار شد.
وی با اشاره به این که همگان مصلحت نظام و انقلاب را در نظر گرفتند، اضافه کرد: حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن سال گذشته در همه شهرهای کشور بیش از 25 تا 30 درصد افزایش پیدا کرد.
لطفی با بیان این که پیوند مردم با انقلاب، خون شهدا و ولایت فقیه ناگسستنی است ، تصریح کرد: این حضور گسترده و پرشور به نوعی لبیک مردم ولایتمدار ایران اسلامی با مقتدای خود در راستای صیانت از آرمانهای امام خمینی (ره) و به واقع یک اعجاز غیر قابل پیش بینی بود.
وی بیان کرد: راهپیمایی 22 بهمن در کشور به رغم همه تهدیدهای امنیتی و برنامه ریزی و طراحی های دشمنان، بدون هیچگونه چالش و مشکل امنیتی و در فضایی آرام برگزار شد.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه افزود: همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی، ساختار ستاد مرکزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به دور از نگاه دولتی و با طراحی جدید ارائه شد تا همه ارکان و چهره های نظام در آن سهیم باشند.
وی با بیان این که این ستاد متشکل از هر سه قوه نظام اسلامی است ، خاطرنشان کرد: فعالیت های سال گذشته این ستاد نشان داد که می توان با وجود اختلاف سلیقه و بدون نگاه دولتی، حزبی و قشری در یک جا جمع شد.
لطفی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب برای همه مردم و مسوولان بعنوان وظیفه دینی و انقلابی محسوب می شود و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
وی با اشاره به تشکیل ستاد تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اظهارداشت: هر کدام از ستادها باید وظیفه خود را در راستای تحقق این امر مهم انجام دهند.
همایش تجلیل از یاوران مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر با حضور امام جمعه، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، معاون سیاسی و امنیتی استاندار و شماری از مدیران، مسئولان دستگاه های اجرایی و مدیران رسانه ها در دفتر امام جمعه اصفهان برگزار شد.
در این مراسم از خدمات و تلاش های مدیران و مسوولان شوراهای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانها و رسانه ها فعال استان تجلیل شد.
/6026/7150

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha