قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۹۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سیلاب دوباره در راه آق قلا

فرماندار آق قلا گفت: براساس هشدار های دستگاه های متولی پنج شنبه شب و صبح جمعه سیلاب گرگانرود با دبی ۲۱۰ مترمکعب برثانیه به شهر آق قلا می رسد. بخشی از سیلاب به میزان ۱۵ مترمکعب بر ثانیه با استفاده از سد وشمگیر و بخشی دیگر نیز با استفاده کانال های انحرافی مدیریت می شود.

سیلاب دوباره در راه آق قلا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

فرماندار آق قلا گفت: براساس هشدارهای دستگاه های متولی پنج شنبه شب و صبح جمعه سیلاب گرگانرود با دبی ۲۱۰ مترمکعب برثانیه به شهر آق قلا می رسد.

به گزارش تسنیم، امانگلدی ضمیر عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بارش های روزهای اخیر سبب شده ارتفاع آب موجود در برخی مناطق شهر آق قلا 20 تا 25 سانتی متر افزایش پیدا کند.

وی گفت: با توجه به هشدارهای دستگاه های متولی پنج شنبه شب و صبح روز جمعه سیلاب گرگانرود با دبی 210 مترمکعب به آق قلا می رسد.

فرماندار آق قلا با بیان اینکه این رودخانه ظرفیت عبور انتقال آب با دبی 120 مترمکعب بر ثانیه را دارد، افزود: بخشی از سیلاب به میزان 15 مترمکعب بر ثانیه با استفاده از سد وشمگیر و بخشی دیگر نیز با استفاده کانال های انحرافی مدیریت می شود.

وی ادامه داد: با توجه به طغیان رودخانه محمدآباد روستای سقریلقی در خطر سیل قرار دارد. روستاهای محدوده چن سیبلی تا سلاق و سقر نیز در صورت بالا آمدن آب باید به محل اسکان اضطراری در سالن ورزشی امام خمینی (ره) منتقل شوند.

ضمیر خاطرنشان کرد: اقدامات لازم برای مدیریت سیلاب ورودی در حال انجام است و سیل بندها نیز مستحکم می شود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha