قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۹۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در پیامی:

استاندار قزوین درگذشت دوچهره علمی، هنری استان و کشور را تسلیت گفت

قزوین- استاندار قزوین درگذشت دکتر محسن جهانگیری و بانو منیر فرمان فرئیان از چهره های علمی و ادبی برجسته کشور و استان را تسلیت گفت.

استاندار قزوین درگذشت دوچهره علمی، هنری استان و کشور را تسلیت گفت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل اداره کل روابط عمومی استانداری، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین درگذشت دکتر محسن جهانگیری و بانو منیر فرمان فرئیان، دو چهره علمی و ادبی برجسته کشور که اصالتاً از اهالی استان بودند را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت استاندار قزوین آمده است: درگذشت دو چهره علمی، ادبی و فرهنگی و هنری کشور که اصالتاً از اهالی قزوین بوده و باید آنان را در ردیف مفاخر این استان دانست موجب اندوه، تأثر و تالم شد.

شادروان دکتر محسن جهانگیری استاد فرهیخته فلسفه و عرفان و از چهره های ماندگار فلسفه، خدمات علمی شایانی را به میهن اسلامی عرضه داشت و بی شک تلاش های مؤثر و خدمت صادقانه آن مرحوم در توسعه علم مورد رضای خداوند است و نقش ماندگار این اندیشمند بی ادعا در گسترش فلسفه و عرفان بی بدیل خواهد بود.

بانو مرحومه منیر فرمان فرمائیان نیز هندسه گراترین هنرمند عصر حاضر ایران شناخته شده و هنرمندی بود که در مجموعه آثارش در بیش از نیم قرن گذشته بارها افتخار و اعتبار هنر و بانوی ایرانی را به رخ جهانیان کشید و اکنون ترکیبی از آینه کاری، اشکال هندسی، نقش های مایه و شیشه ها در انتظار دستی برای بازسازی دوباره «آب روشنایی است» که یقیقنا این راه بی رهرو نخواهد ماند چرا که این بانوی هنرمند و افتخار هنر ایرانی در سالیان ارزشمند عمر خود را در تربیت و پرورش دانشجویان و هنرجویان بزرگی سپری کرد.

اینجانب ضایعه اندوه بار درگذشت این دو چهره علمی فرهنگی و هنری را به خانواده محترم آن فقیدان، بستگان، همکاران، شاگردان و تلاشگران این عرصه تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال رحمت واسعه الهی و علو درجات برای آن مرحومان را داشته و برای بازماندگان آرزوی صبر و اجر از درگاه الهی مسالت می کنم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha