قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۹۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رشد 22درصدی درآمدهای همراه اول در کنار سود خالص 20درصدی

صنعت مخابرات به عنوان یکی از کم ریسک ترین صنایع بورسی همواره بازدهی مناسبی را برای سهامداران خود به ارمغان آورده است. همراه اول در 9سالی که در بازار سرمایه پذیرفته شده است موفق شده است میانگین بازدهی26% را برای سهامداران خود به ارمغان آورد.

رشد 22درصدی درآمدهای همراه اول در کنار سود خالص 20درصدی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، همراه اول در سال گذشته موفق به کسب درآمد 14.400 میلیارد تومانی شده است که نسبت به سال 96 از رشد 22 برخوردار بوده است، همچنین سود خالص شرکت نیز در مقایسه با مدت مشابه 20 درصدی را تجربه کرده است.

؛سینا اسدی در گفت و گو با بورس نیوز، درباره حضور این شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس بانک و بیمه و وضعیت شرکت ارتباطات سیار همراه اول در سال گذشته و سال جاری اظهار کرد: شرکت ارتباطات سیار ایران به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های بازار سرمایه با هدف تعامل با سهامداران و فعالان بازار در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضور پیدا کرده است.

وی افزود: شرکت ارتباطات سیار ایران در آخرین رتبه بندی سازمان بورس و اوراق بهادار موفق شد رتبه یک کیفیت افشا و اطلاع رسانی را در میان تمامی شرکت های بورسی کسب کند و در سال جاری نیز به عنوان اولین شرکت بورسی، تنها 11 روز پس از پایان سال مالی صورتهای مالی حسابرسی نشده تلفیقی خود را افشا کند که این امر محقق نمی شد مگر با هدف گذاری درستی که هیات مدیره و مدیرعامل شرکت در راستای تکریم سهامداران به عنوان یکی از مهم ترین ذینفعان شرکت داشته اند. در حوزه عملیات شرکت نیز همراه اول در سال گذشته موفق به کسب درآمد 14.400 میلیارد تومانی شده است که نسبت به سال 96 از رشد 22 برخوردار بوده است، همچنین سود خالص شرکت نیز در مقایسه با مدت مشابه 20 درصدی را تجربه کرده است.

صنعت مخابرات به عنوان یکی از کم ریسک ترین صنایع بورسی همواره بازدهی مناسبی را برای سهامداران خود به ارمغان آورده است. همراه اول در 9سالی که در بازار سرمایه پذیرفته شده است موفق شده است میانگین بازدهی26% را برای سهامداران خود به ارمغان آورد.

اسدی بیان کرد: مطابق با گزارش تفسیری که همراه با صورت های مالی سالانه منتهی به 29/12/97 در سایت کدال افشا شده است، پیش بینی تحقق درآمد بیش از 17هزار میلیارد تومان و رشد سود ناخالص 25 درصدی سال 98 نسبت به سال گذشته در دستور کار شرکت است.

وی درباره وضعیت همراه اول در بازار سرمایه توضیح داد: سرمایه گذاری خوبی روی توسعه شبکه همراه اول انجام شده است. بیش از 12 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در دارایی ها در سالیان اخیر صورت پذیرفته است و این موضوع قطعا تاثیر بسزایی در سودآوری شرکت در سال جاری و سالیان آتی خواهد داشت، در سال 97 مصرف دیتا توسط مشترکین شرکت از رشد 35 درصدی برخوردار بوده است و پیش بینی می شود بر اساس روندهای جهانی صنعت تلکام شاهد رشد مصرف مشرکین از خدمات دیتا و علی الخصوص سرویس های ارزش افزوده در این بستر ارتباطی باشیم.

مدیر اداره سهام همراه اول در پایان اشاره کرد: شرکت کسب و کار نوپای حرکت اول به عنوان بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر شرکت ارتباطات سیار ایران در این نمایشگاه در غرفه 41 حضور داشته علاوه بر معرفی و ارائه برنامه های شرکت در ارتباط با سرمایه گذاری بر روی کسب و کارهای نوپا، آماده دریافت طرح های دارای قابلیت سرمایه گذاری (به ویژه در حوزه فینتک) خواهد بود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha