قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۸۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گلایه ترامپ از مدیرعامل توئیتر: دنبال کننده هایم در توییتر کم شده است!

دونالد ترامپ در توییتی همراه با انتشار یک تصویر از دیدار خودش با جک دورسی مدیرعامل توییتر و عده ای دیگر در محل دفتر بیضی کاخ سفید گفت: ملاقاتی عالی با جک مدیرعامل توئیتر در کاخ سفید داشتم و موضوعات زیادی درباره شبکه آنها و بطور کلی دنیای شبکه های اجتماعی مورد بحث قرار گرفت. مشتاق به حفظ یک گفت وگوی باز با او هستم.

گلایه ترامپ از مدیرعامل توئیتر: دنبال کننده هایم در توییتر کم شده است!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

دونالد ترامپ به دیدار مدیرعامل توئیتر رفته و بر اساس گفته یک منبع آگاه، در این دیدار با او بحث مفصلی درباره اینکه چرا تعداد زیادی از دنبال کننده های خود را در حساب شخص اش در توئیتر از دست داده، داشته است.

به نقل از خبرگزاری رویترز، این دیدار در حالی در روز سه شنبه و با سازماندهی کاخ سفید صورت گرفت که چند ساعت قبل از آن دونالد ترامپ در اظهاراتی به این شبکه اجتماعی حمله کرده و آن را متهم به غرض ورزی علیه خود کرده بود.

دونالد ترامپ در توییتی همراه با انتشار یک تصویر از دیدار خودش با جک دورسی مدیرعامل توییتر و عده ای دیگر در محل دفتر بیضی کاخ سفید عنوان کرد: ملاقاتی عالی با جک مدیرعامل توئیتر در کاخ سفید داشتم و موضوعات زیادی درباره شبکه آنها و بطور کلی دنیای شبکه های اجتماعی مورد بحث قرار گرفت. مشتاق به حفظ یک گفت وگوی باز با او هستم.

دورسی که تا کنون با ترامپ دیدار نکرده بود در توئیتی پاسخ داد: از شما به خاطر زمانی که در اختیارم قرار دادید تشکر می کنم. توییتر برای خدمت به یک گفتمان عمومی کلی در اینجا قرار گرفته و ما می خواهیم این گفتمان را سالم تر و متمدنانه تر کنیم. از شما به خاطر بحث در این باره تشکر می کنم.

یک منبع خبری که جزئیاتی را درباره دیدار این دو نفر دریافت کرده، عنوان کرده که دورسی در این دیدار در پاسخ به نگرانی های ترامپ درباره از دست دادن دنبال کننده هایش در توئیتر گفته که این شرکت برای حذف حساب های جعلی و اسپم تلاش می کند و بسیاری از افراد مشهور از جمله خود دورسی در نتیجه فعالیت این حساب ها دنبال کننده های خود را از دست داده اند.

این در حالی است که در این دیدار مشاور حقوقی کل توئیتر و رئیس سیاستگذاری عمومی این شرکت نیز حضور داشته اند.

ترامپ اوایل روز سه شنبه در توئیتی، توئیتر را متهم کرده بود علیه او غرض ورزی دارد اما سند و مدرکی برای این ادعایش ارائه نکرد.

او نوشت: شرکت توئیتر با من مثل یک جمهوریخواه رفتار نمی کند و بسیار تبعیض آمیز عمل می کند.

پیشتر گزارش شد که دونالد ترامپ در ماه ژوئیه بالغ بر ۲۰۴ هزار نفر از ۵۳.۴ میلیون دنبال کننده خود در توئیتر را از دست داده است و این اتفاق بعد از عملیات توئیتر برای حذف حساب های مشکوک و جعلی صورت گرفته است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha