قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۸۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بن افلک بازیگر و کارگردان فیلمی از جنگ جهانی دوم می شود

بن افلک به عنوان بازیگر و کارگردان فیلمی برای کمپانی یونیورسال پیکچرز قرارداد بست.

بن افلک بازیگر و کارگردان فیلمی از جنگ جهانی دوم می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بن افلک به عنوان بازیگر و کارگردان فیلمی برای کمپانی یونیورسال پیکچرز قرارداد بست.

 بن افلک در فیلم «ارتش شبح» که با اقتباس از کتابی با عنوان «ارتش شبح جنگ جهانی دوم» نوشته ریک بایر و الیزابت سِیلِس ساخته می شود، به عنوان کارگردان و بازیگر حضور خواهد داشت.

از آنجا که انتظار می رود افلک در بازنویسی فیلمنامه نیز نقش داشته باشد، هنوز روشن نیست که چه زمانی تولید این فیلم شروع می شود. فیلمنامه موجود نوشته نیک پیزولاتو نویسنده «کارآگاه حقیقی» برای شبکه اچ بی او است که بر مبنای طرح اولیه ای از هنری گِیدن نویسنده «شزم!» شکل گرفته بود.

این فیلم داستان واقعی یک اسکادران متشکل از چهره هایی از مدرسه هنر، آژانس های تبلیغاتی و دیگر مشاغل خلاق است که وظیفه شان این بود که نازی ها را به اشتباه بیندازند تا آنها تصور کنند که شمار سربازان آمریکایی خیلی بیشتر از آن چیزی است که در واقع بود. این کتاب داستان گروهی از نیروهای جوان شامل بیل بلاس طراح مد، السوورث کلی نقاش، آرتور سینگر هنرمند، آرت کین عکاس و دیگرانی است که این مأموریت مخفی را پیش می برند. کار آن ها خلق نمایشی جاده ای با تانک های غیرواقعی و ساوند افکت های ضبط شده از قبل است.

افلک این فیلم را در کمپانی تولید خودش و اندرو لازار «پرل استریت فیلمز» که سازنده فیلم هایی چون «تک تیرانداز آمریکایی» و کمدی تلویزیونی «اسمارت را بگیر» بود، تولید می کند.

وی جدول کاری شلوغی پیش رو دارد که بازی در درامی بسکتبالی با عنوان «تورنس» برای برادران وارنر و «آخرین چیزی که او می خواست» برای نت فلیکس از جمله آنهاست.

 ورایتی

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha