قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۸۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس همایش بین المللی فقه گردشگری خبر داد:‏

ارسال ۲۵۰ مقاله به نخستین همایش بین المللی فقه گردشگری

تبریز- رئیس همایش بین المللی فقه گردشگری از دریافت ۲۵۰ مقاله از داخل و خارج از کشور توسط ‏دبیرخانه این همایش خبر داد.‏

ارسال ۲۵۰ مقاله به نخستین همایش بین المللی فقه گردشگری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین مهدی بخت آور قبل از ظهر چهارشنبه در همایش بین المللی فقه گردشگری اظهار داشت: حضور دانشمندان، فضلا و صاحبان تحقیقات در حوزه مطالعات اسلامی در شهر فرهنگ و هنر را گرامی می داریم، شهری که انسان هایی فرهیخته و تأثیرگذار در فرهنگ ایران اسلامی و حتی عرصه های بین المللی را در خود پرورش داده است.

وی ادامه داد: در عرصه فقه اسلامی، حدیث، تفسیر و دیگر حوزه های اسلامی نیز این شهر توانسته فقیهان زیادی را تقدیم جامعه اسلامی کند که در راستای تحولات کشور و حتی جهان تأثیر گذار بوده اند.

رئیس نمایندگی جامعه المصطفی در تبریز افزود: سرداران بزرگ آذربایجان چون ستارخان و باقرخان، شهدای محراب، شهدای دانشگاه تبریز و شهدای دفاع مقدس از دیگر افتخارآفرینان این عرصه بوده اند.

بخت آور در خصوص موضوع این همایش گفت: فقه گردشگری یکی از موضوعات مهم فقه مضاف است که در تحولات اجتماعی کشورها و صحنه بین الملل جزو موارد تأثیرگذار در ارتباطات بین الملل بوده و سبب نزدیکی و آشنایی ملل با یکدیگر شده و رونق اقتصادی و تحولات شگرف در حوزه اجتماعی را به دنبال دارد.

وی در خصوص تعداد مقالات دریافتی در این همایش گفت: ۲۵۰ مقاله از داخل و خارج کشور در این همایش دریافت شده و توسط داوران مورد بررسی قرار گرفته است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha