قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۸۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رونق تولید نیازمند تسهیل شرایط و قوانین برای سرمایه گذاران است

اصفهان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: رونق تولید و رشد اقتصادی نیازمند تسهیل شرایط و قوانین برای سرمایه گذاران است.

رونق تولید نیازمند تسهیل شرایط و قوانین برای سرمایه گذاران است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید حسن قاضی عسگر روز چهارشنبه در تیران و کرون افزود: مانع تراشی و سخت گیری و رفتار سلقیه ای برخی از ادارات کل استان از توسعه اقتصادی و انجام فعالیت های اقتصادی جلوگیری کرده است.
وی بیان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی با رعایت قانون شرایط را برای سرمایه گذاری تسهیل و افراد را به سمت فعالیت های اقتصادی تشویق و ترغیب کنند تا اینکه سرمایه در گردش در بانک ها و بازار ارز و سکه هزینه نشود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با بیان اینکه رفتارهای سلقیه ای و دیوانسالاری سخت اداری انگیزه های سرمایه گذاری را از بین می برد، تصریح کرد: با انجام یک فعالیت سرمایه گذاری فرصت شغلی و رشد تولید رقم می خورد و این موضوع اقتدار ملی و درآمد ناشی از محصولات غیرنفتی را افزایش می دهد.
وی ادامه داد: وابستگی اقتصاد کشور به نفت معضلی است که دشمنان نظام از آن برای دشمنی با ملت ایران استفاده می کند و اگر به جای خام فروشی به سمت تولید فرآورده های نفتی، ایجاد کسب و کارهای تولیدی صنعتی و اقتصادی و سرمایه گذاری در بخش گردشگری علاوه بر موفقیت در حوزه درآمدی از فرصت سازی برای دشمنان جلوگیری می شود.
قاضی عسگر به قابلیت های گردشگری استان اشاره کرد و یادآورشد: از این ظرفیت خاص باید برای اشتغال زایی و کسب و کار استفاده و علاوه بر ایجاد شادی و نشاط برای مردم به منافع مالی دست پیدا خواهیم کرد و با جذب گردشگر درآمدزایی خواهیم داشت.
وی به وجود این پتانسیل در تیران و کرون اشاره کرد و گفت: کارگروه های ویژه برای بررسی موانع پیش روی طرح های اقتصادی گردشگری تشکیل و مدیران کل استانی برای تعامل و همکاری در این کارگروه دعوت شوند.
وی اضافه کرد: با رونق صنعت گردشگری در این شهرستان درآمدزایی خوبی برای این منطقه ایجاد می شود و به اشتغال جوانان هم کمک می کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان روز سه شنبه در سفر به تیران و کرون بعد از بازدید از ظرفیت های گردشگری و اقتصادی این شهرستان ، همکاری دستگاه های اداری برای جلب مشارکت سرمایه گذار را خواستار شد.
تیران و کرون با داشتن روستاهای تاریخی، سد خاکی شهید منتظری و پارک ملی قمیشلو از قابلیت های خوبی برای اجرای طرح های اقتصادی در حوزه گردشگری برخوردار است که رفع موانع پیش روی آن باعث انجام اقداماتی در این حوزه خواهد شد.
/6026/7131

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha