قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۸۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نقشه گوگل به روزرسانی شد / نمایش نزدیک ترین جایگاه های شارژ الکترونیک

نقشه گوگل به رورسانی شده و در این به روزرسانی جدید شاهد  نمایش جایگاه های شارژ الکترونیک روی نقشه خواهیم بود. این تغییر در نقشه ها می تواند برای خریداران خودروهای برقی به ویژه خودروهای گروه خودروسازی تسلا بسیار کاربردی باشد.

نقشه گوگل به روزرسانی شد / نمایش نزدیک ترین جایگاه های شارژ الکترونیک

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نقشه گوگل به رورسانی شده و در این به روزرسانی جدید شاهد  نمایش جایگاه های شارژ الکترونیک روی نقشه خواهیم بود. این تغییر در نقشه ها می تواند برای خریداران خودروهای برقی به ویژه خودروهای گروه خودروسازی تسلا بسیار کاربردی باشد.

هنگام استفاده از این نقشه ها به سرعت نزدیک ترین جایگاه های سوخت را مشاهده خواهید کرد.

این قابلیت در حال حاضر دارای محدودیت است اما به زودی توسعه خواهد یافت. درواقع هم اکنون  در سراسر ایالات متحده و بریتانیا شاهد سیستم های شارژ خودرو الکتریکی خواهید بود. گوگل برای اولین بار در ماه اکتبر ماه جولای این امکان را به شکل آزمایشی به بخش هایی از مکانهای نقشه افزود.

افزون بر مکان یابی جایگاه های شارژ الکترونیک روی نقشه، این سرویس جدید به شما تعداد شارژرها در هر مکان را نشان می دهد و از نشانگر میزان توان، قیمت گذاری و بررسی وضعیت  سایر رانندگان نیز برخوردار است. با استفاده از این به روزرسانی، قبل از اینکه به سمت یک ایستگاه شارژ الکترونیک حرکت کنید، می توانید از وضعیت ایستگاه شارژ مطلع شوید.

کاربران می توانند فهرستی از ایستگاه های شارژ مجاور خود را با جستجوی واژه "ایستگاه های شارژ الکترونیک" در دسکتاپ، سیستم عامل اندروید، iOS و اندروید اوتو مشاهده کنید.

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha