قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۷۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یک میلیون و 700 هزار نخ سیگار در همدان کشف شد

همدان فرمانده انتظامی استان همدان گفت: یک میلیون و 700 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش 13 میلیارد ریال در این استان کشف و ضبط شده است.

یک میلیون و 700 هزار نخ سیگار در همدان کشف شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار بخشعلی کامرانی صالح افزود: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان کالا و ارز در راستای انتقال سیگار از مسیرهای این استان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی اضافه کرد: با رصد اطلاعاتی و تعامل با کارکنان انتظامی استان کردستان مسیر تردد خودرو شناسایی و 2 تیم از کارکنان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان همدان و کردستان به صورت تلفیقی برای متوقف کردن خودرو به شهرستان ملایر اعزام شدند.
فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: پس از کنترل خودروهای عبوری در مسیرهای فرعی، خودروی نیسان که توسط یک دستگاه پژو 405 نقره ای اسکورت می شد شناسایی که با تعقیب آنها، خودروها وارد استان مرکزی شد.
سردار کامرانی صالح گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی، تیم هایی به این استان وارد و نیمه شب گذشته خودروی نیسان متوقف شد.

** دستگیری 24 سارق در تویسرکان
فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: فروردین امسال 24 سارق دستگیر و پرده از 49 فقره سرقت در این شهرستان برداشته شد.
سرهنگ محمد معصومی بیان کرد: طرح های نوروزی در فروردین امسال با هدف نا امن کردن محیط برای مجرمان، پاکسازی نقاط آلوده و ارتقا احساس امنیت در بین شهروندان اجرا شد.
وی اضافه کرد: با انجام اقدام های پیشگیرانه سارق دستگیر و 49 فقره سرقت کشف شد که آمار کشفیات 150 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.
فرمانده انتظامی تویسرکان افزود: برخورد با فروشندگان خرد و کلان مواد مخدر یکی دیگر از اهداف این طرح بود که در این مدت بیش از پنج کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و 165 معتاد نیز جمع آوری شدند.
سرهنگ معصومی از مردم خواست تا هر گونه مورد مشکوک را با شماره 110 فوریت های پلیس در میان گذارند.

** کشف کالای قاچاق در همدان
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: کارکنان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان حین کنترل خودروهای عبوری در ایستگاه بازرسی شهید زارعی، به یک دستگاه کامیون که از یکی از استان های غربی به مقصد تهران در حال حرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.
سردار بخشعلی کامرانی صالح افزود: در بررسی های مقدماتی مشخص شد، راننده در پوشش بار مجاز اقدام به بارگیری مقادیری انواع کالای خارجی قاچاق و بدون هرگونه مجوز قانونی و گمرکی کرده که بلافاصله خودرو به همراه راننده برای بررسی بیشتر به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان منتقل شد.
وی ادامه داد: پس از تخلیه و شمارش، از این کامیون چهارهزار و 296 قوطی اسپری انژکتور شور خودرو، یک هزار و 400 نخ سیگار خارجی، 11 عدد سینک ظرفشویی گرانیتی و 26 بسته قهوه به وزن کشف شد.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای قاچاق کشف شده بر اساس نظر کارشناسان یک میلیارد ریال برآورد شده، گفت: در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و در تعزیرات حکومتی تحت رسیدگی می باشد.

** کشف سوخت قاچاق
فرمانده انتظامی تویسرکان اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی و جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی، ماموران انتظامی این شهرستان، طرح پاکسازی مناطق آلوده به قاچاق سوخت را اجرا کردند.
سرهنگ محمد معصومی افزود: ماموران پاسگاه انتظامی فرسفج یک دستگاه نیسان که مخزنی را به طور ماهرانه در قسمت عقب خودرو جاسازی کرده بود متوقف کردند.
وی بیان کرد: در بازرسی از این خودرو، یک هزار و 200 لیتر گازوئیل قاچاق کشف و یک متهم در این خصوص به مرجع قضایی معرفی شد.
7526/2087

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha