قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۷۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حضور «زنانی با گوشواره های باروتی» در بروکسل

مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» در ادامه روند حضور در جشنواره های بین المللی، در سیزدهمین جشنواره مستند «One World» در کشور بلژیک به نمایش گذاشته می شود.

حضور «زنانی با گوشواره های باروتی» در بروکسل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» در ادامه روند حضور در جشنواره های بین المللی، در سیزدهمین جشنواره مستند «One World» در کشور بلژیک به نمایش گذاشته می شود.

این فیلم به کارگردانی رضا فرهمند و تهیه کنندگی مرتضی شعبانی، پس از موفقیت در جشنواره های داخلی و بین المللی، قرار است در سیزدهمین دوره از جشنواره «One World» به نمایش درآید که از تاریخ از ۲۳ تا ۳۰ آوریل (۳ تا ۱۰ اردیبهشت) در شهر بروکسل برگزار شود.

مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» نخستین حضور بین المللی خود را با جشنواره لوکارنو سوئیس آغاز کرده و موفق به کسب جایزه اصلی جشنواره «signs du Night» (نشانه های شب) پاریس شد. این فیلم همچنین در بخش بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره لایپزیگ، نامزد دریافت جایزه این بخش شده بود و جایزه بهترین مستند جشنواره پراگ نیز به این مستند رسید.

این مستند درباره ی «نور» ژورنالیست جنگ است که با همه ی مخاطره ها و فشارهای اجتماعی ناشی از حضورش در جنگ با داعش مصرانه مبارزه می کند.

پخش فیلم به عهده مرجان علیزاده ، کمپانی ArtHouse در کانادا است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha