قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۷۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فراخوان جمع آوری گوشی تاشو سامسونگ منتشر شد

یک روز پس از صدور بیانیه رسمی به تأخیر افتادن فروش  نخستین گوشی های تاشو سامسونگ، امروز این شرکت در بیانیه ای جدید برای جمع آوری گوشی تاشو موسوم به گلکسی فولد فراخوان داد.

فراخوان جمع آوری گوشی تاشو سامسونگ منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک روز پس از صدور بیانیه رسمی به تأخیر افتادن فروش  نخستین گوشی های تاشو سامسونگ، امروز این شرکت در بیانیه ای جدید برای جمع آوری گوشی تاشو موسوم به گلکسی فولد فراخوان داد.

سامسونگ برای بررسی گوشی تاشو خود اقدام به همکاری با خبرنگاران کرد. درواقع سامسونگ تعدادی محدود از گوشی تاشو خود را در اختیار خبرنگاران گذاشت. این موضوع موضوعی عجیب نیست، اما با یک آبروریزی بزرگ همراه شد.

درواقع گوشی تاشو سامسونگ در زمینه کارایی بسیار ضعیف عمل کرد و با آن چه که انتظار می رفت تفاوت هایی آشکار داشت. برای مثال صفحه نمایشگر این گوشی اساسا تا نمی شد بلکه به سرعت شکست، از سوی دیگر برخی از کاربران نیز گزارش کردند که صفحه نمایش گوشی آنان خاموش می شود و لولای گوشی آنان در لحظه استفاده شکسته است.

این موضوع باعث شد که نه تنها خبرنگاران از این گوشی مایوس شوند بلکه ضعف های گوشی تاشو سامسونگ به بمب خبری امسال تبدیل شود و کاربران شبکه های اجتماعی نیز در این مورد اظهار ناامیدی و ناراحتی کنند.

اکنون سامسونگ تصمیم گرفته پس از آن که عرضه گوشی های خود را به تاخیر انداخته، در گام بعدی فراخوان جمع اوری گوشی های ارائه شده به کاربران را صادر کند.

در بیانیه های ابتدایی سامسونگ در مورد گوشی تاشو اعلام شده بود که تمام خطاها ناشی از جدا شدن لایه محافظ صفحه نمایش بود که سبب اختلال و عدم نمایش عملکرد قوی در صفحه نمایش شده است. اما  این پاسخی قانع کننده به نظر نمی رسید. اکنون سامسونگ اعلام کرده با هدف رفع نواقع تلفن همراه خود قصد دارد گوشی های مشکل دار را از خبرنگاران تحویل گرفته و روی گوشی ها کار کند.

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha