قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۷۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جلوگیری تفلیس از ورود ۳ هزار ایرانی به گرجستان طی ۳ ماه اخیر

وزارت کشور گرجستان اعلام کرد که با ورود شش هزار و ۴۰۰ نفر خارجی به خاک این کشور در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۹ مخالفت شده است که نیمی از آنها اتباع ایران بودند.نقص مدرک و ناتوانی در اثبات هدف واقعی سفر به گرجستان از دلایلی است که برای رد درخواست ورود این افراد اعلام شده است.

جلوگیری تفلیس از ورود ۳ هزار ایرانی به گرجستان طی ۳ ماه اخیر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

وزارت کشور گرجستان اعلام کرد که در سه ماه نخست سال جاری میلادی از ورود سه هزار ایرانی به خاک این کشور جلوگیری شده است.

وزارت کشور گرجستان اعلام کرد که با ورود شش هزار و ۴۰۰ نفر خارجی به خاک این کشور در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۹ مخالفت شده است که نیمی از آنها اتباع ایران بودند.

گزارش این وزارتخانه حاکی از این است که در فاصله ژانویه تا آوریل سال جاری، از ورود سه هزار ایرانی به گرجستان جلوگیری شده است. نقص مدرک و ناتوانی در اثبات هدف واقعی سفر به گرجستان از دلایلی است که برای رد درخواست ورود این افراد اعلام شده است.

همچنین آخرین آمارها نشان می دهد که در فاصله سالهای ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ ، دو هزار و ۸۹۵ ایرانی توانسته اند در گرجستان اجازه کار و اقامت بگیرند.

پس از ترکیه، چین و هند، اتباع ایرانی در رده چهارم در زمینه کسب اجازه کار در گرجستان قرار دارند.

مرکز آمار گرجستان اعلام کرده است که بیش از ۲۹۰ هزار تبعه ایرانی سال گذشته در قالب گردشگر به گرجستان سفر کرده اند که چهار درصد از گردشگران خارجی گرجستان را شامل می شود.

گرجستان از جمله کشورهایی است که ایرانیان برای سفر به این کشور نیازی به اخذ روادید (ویزا) ندارند و می توانند بدون داشتن ویزا به مدت 45 روز در این کشور اقامت داشته باشند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha