قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۷۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

 خاطره تلخ «گلکسی فولد» فراموش می شود؟ / سامسونگ شانس خود را با  «نمایشگر تاشو دوطرفه» امتحان می کند

به نظر می رسد که سامسونگ روشی مناسب برای حل مشکل محصولات تاشو یافته چرا که بر اساس برخی تصاویر غیررسمی، در حال کار روی نمایشگر تاشو دوطرفه خود است.

 خاطره تلخ «گلکسی فولد» فراموش می شود؟ / سامسونگ شانس خود را با  «نمایشگر تاشو دوطرفه» امتحان می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نظر می رسد که سامسونگ روشی مناسب برای حل مشکل محصولات تاشو یافته چرا که بر اساس برخی تصاویر غیررسمی، در حال کار روی نمایشگر تاشو دوطرفه خود است.

به نظر می رسد سامسونگ قصد ندارد پس از شکست گلکسی فولد، به عنوان نخستین نسخه رسمی از گوشی های تاشو خود کوتاه آمده و عرضه دیگر محسولات تاشو را به تعویق بیندازد. برهمین اساس نیز در حال کار روی نمایشگر تاشو دوطرفه خود است.  

گزارش شده است که نمایشگر سامسونگ با نسخه هایی با ابعاد 8 و 13 اینچی کار می کند. انتظار می رود این پنل ها در سال جاری آماده شوند، اما مشخص نیست که اولین دستگاه هایی که از آنها استفاده می کنند کدام دستگاه ها خواهند بود.

این نمایشگرها دردو طرح مختلف - G-type و S-type در حال توسعه ست. به نظر می رسد این حروف اختصاری نمایانگر نوع شکل دادن به نمایشگر است اما هنوز ابعاد دقیق این موضوع روشن نشده است.

پیش بینی می شود نمایشگر 8 اینچی G-Type و 13 اینچی S-Type برای رقابت با اپل آیپد مینی که دارای صفحه نمایش های قوی است طراحی شده باشد. صفحه نمایش G یک بخش براق در قسمت پشتی خود دارد درحالی که S-type تنها یک نمایشگر جلویی دارد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha