قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۷۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده سپاه ابرکوه:

حضرت امام (ره) سپاه را برای حفظ ارزش های انقلاب تأسیس کردند

یزد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ابرکوه گفت: سپاه به فرمان امام خمینی (ره) در دوم اردییهشت ماه 1358 هجری شمسی، برای حفظ ارزش های نظام و انقلاب تأسیس شد.

حضرت امام (ره) سپاه را برای حفظ ارزش های انقلاب تأسیس کردند

سرهنگ دوم پاسدار علی فاتحی شامگاه دوشنبه در دیدار با امام جمعه مرکز شهرستان ابرکوه افزود: سپاه نهادی است که از بدو تشکیل مورد حسد و مغضوب دشمنانی بود که انقلاب را غرشی زودگذر و حرکتی مشابه انقلاب های فرانسه و روسیه می دیدند.
وی تاکید کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی، نهاد سپاه را از دل مردم و برای مردم و به عنوان حافظ راستین انقلاب برای جغرافیایی به وسعت کره زمین به یادگار گذاشتند.
فاتحی اظهار داشت: فرزندان انقلابی امام (ره) از ابتدای شروع به کار این نهاد از کوران درگیری های قومی و مبارزه با غائله های کرد ، ترک، عرب، بلوچ و ترکمن صحرا تا ایام پر فراز و نشیب دفاع مقدس و دوران پس از آن در جنگ نرم حضور یافتند و افتخارهای زیادی را خلق کردند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه تصریح کرد: سپاه همچنان به کوری دشمنان ، استکبار جهانی در صدر آنها آمریکا، امروز از مردم با مردم و برای آنهاست .
فاتحی تأکید کرد: سپاه در هر عرصه ای برای انقلاب می رزمد و تا نابودی استکبار و غده چرکین سرطانی منطقه یعنی ددمنشان صهیونیست از پای نمی ایستد.
این مسئول ارشد نظامی ابرکوه یادآور شد : هم اکنون صدای خرد شدن استخوان های ظلم به گوش می رسد و خون جوانان سپاهی و بسیجی و سایر شهدا ثمره ای به نام زندگی پسا تروریسم و پسا صهیونیسم را نوید می دهد.
همچنین امام جمعه ابرکوه گفت: سپاه یکی از مؤلفه های اقتدار نظام است و به لطف خدا با وجود سپاه قدس در جهان ، ایران حرف اول را در جبهه مقاومت ملت های مظلوم منطقه می زند.
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی افزود: سپاه با تمسک به ایمان ،ایثار و جانبازی در راه سالار شهیدان امام حسین (ع) و مکتب فکری عاشورا در عصر حاکمیت و سلطه جهانی ظلم ، طلایه دار جبهه جهانی مقاومت و پایداری در برابر دژخیمان جهان خوار آمریکایی و صهیونیسم بین الملل است.
حسینی با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه ایران با تمام وجود نهاد انقلابی سپاه را از آن خود می دانند، افزود: ملت با تبعیت از فرماندهی معظم کل قوا ، تمامی توطئه های شوم آمریکا را نقش بر آب کردند و توطئه های دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا هم در برابر ملت ایران مردود است .
رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه تأکید کرد: این نهاد نظامی ، سهمی بسزا و نقش اصلی در پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب داشته و دارد .
وی بیان کرد: پروژه سپاه هراسی که در امتداد ایران هراسی و اسلام هراسی دشمن است، حکایت از نقش موفق این نهاد در تحقق بخشی به آرمان های انقلاب دارد.
حسینی ادامه داد : هنر پاسداران جان برکف این بود که در فراز و نشیب ها، سختی ها و محرومیت ها هیچگاه از خط اصیل انقلاب و نظام ولایت زاویه نگرفتند و همواره بازویی پرتوان برای نظام و در خط ولایت بودند.
در این دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه، لوح سپاس سردار سرتیپ پاسدار فتح الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد را با توجه به همکاری و تلاش های امام جمعه ابرکوه با این نهاد به وی اهدا کرد.
مرکز شهرستان 53 هزارنفری ابرکوه در 140 کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.
7540/ 2047/

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha