قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۷۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون حقوقی آموزش و پرورش خبر داد

مستندسازی ۲۹۴۰ ملک آموزش و پرورش/ املاک ظرف ۶ ماه باید به وزارتخانه برگردد

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از مستندسازی ۲۹۴۰ املاک و اراضی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: طبق مصوبه مجلس مجموع ساختمان ها و املاک آموزش و پرورش که در تصرف دستگاه ها و افراد دیگر است باید ظرف شش ماه به آموزش و پرورش برگردد.

مستندسازی ۲۹۴۰ ملک آموزش و پرورش/ املاک ظرف ۶ ماه باید به وزارتخانه برگردد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام تیمور علی عسگری ، درباره ساماندهی املاک مازاد در آموزش و پرورش اظهار کرد: درصد قابل توجهی از املاک آموزش و پرورش مستندسازی نشده که ساماندهی آن را در اولویت اول قرار داده ایم.

وی افزود: تاکنون مستند سازی ۲۹۴۰ املاک و اراضی انجام شده و مجلس نیز تصویب کرد که مجموع ساختمان ها و املاک آموزش و پرورش که در تصرف دستگاه ها و افراد دیگر است باید ظرف شش ماه به آموزش و پرورش برگردد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با روندی که پیش می رویم به نظر می رسد ظرف امسال و سال آینده بتوانیم همه اموال آموزش و پرورش را مستندسازی و شفاف کنیم گفت: این اموال باید ظرف شش ماه از دست متصرفین خارج شود، البته برخی از این املاک در اختیار نهادهای دولتی است و ما تلاش می کنیم آمار متقنی از آن تهیه کنیم.

علی عسگری با بیان اینکه قطعاً سال جاری از بعد حقوقی و احقاق حقوق، سال پرکاری خواهد بود گفت: مجلس تصویب کرد کاربری املاکی که مورد نیاز نیست به عنوان مثال مخروبه است یا زمینی بلا استفاده است به تجاری و مسکونی تغییر و تبدیل به احسن شود که می تواند محل درآمد پایداری برای آموزش و پرورش باشد.

وی ادامه داد: اکنون نهادهای مختلف، بنگاه های اقتصادی و مجتمع های تجاری دارند که درآمد آن صرف امور خودشان می شود. به وزیر پیشنهاد کردم که این امور در قالب ستاد اقتصادی دنبال شود  و به سمت تولید ثروت و درآمد برای معلمان و آموزش و پرورش برویم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha