قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۷۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جوانترین ورزشکار ایران در پارالمپیک ریو: ورزش زندگی ام را تغییر داد

یک مدال آور معلول می گوید: ورزش زندگی ام را به طور کلی تغییر داده است.

جوانترین ورزشکار ایران در پارالمپیک ریو: ورزش زندگی ام را تغییر داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد فتحی گنجی ، اظهار کرد: بنده مادرزادی دست چپم از آرنج قطع بوده و با آن بزرگ شده ام. شناختی از ورزش معلولان نداشتم تا اینکه در دوره راهنمایی، معلم ورزش به من گفت که می توانم در پرتاب های دو و میدانی موفق شوم.

فتحی گنجی اضافه کرد: بعد از مدتی به ورزشگاه تختی خرم آباد رفتم و مصطفی بهرامی مربی تیم ملی دو و میدانی از من تست گرفت و گفت استعدادم برای این رشته خوب است.

این ورزشکار لرستانی افزود: پس از آن در دو رقابت بین المللی جوانان شرکت و دو مدال کسب کردم و به طور جدی ورزش را دنبال می کنم و در پارالمپیک ریودوژانیرو جوان ترین ورزشکار مرد کاروان کشورمان بودم.

وی با بیان اینکه ورزش زندگی ام را به طور کلی تغییر داده، ادامه داد: وقتی به سمت ورزش آمدم خیلی ها را دیدم که از لحاظ جسمی شرایط بدتری نسبت به من داشتند اما با عشق و علاقه ورزش می کردند و همین انگیزه ای شد که بیشتر تلاش کنم.

فتحی گنجی یادآور شد: تمرین با ورزشکاران معلول لرستانی که سابقه افتخارآفرینی در میادین مهم بین المللی را دارند، خیلی لذت بخش است و نقش دکتر بهرامی مربی لرستانی تیم ملی در این جو خیلی مؤثر است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha