قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۷۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان: جو تمرین تیم ملی، آرام است

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان گفت: هیچ حاشیه ای در اردوی تیم ملی وجود ندارد و جو بسیار آرام است.

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان: جو تمرین تیم ملی، آرام است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رؤیا کلاتی ، در خصوص شرایط تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان اظهار کرد: خدا را شکر با وجود اینکه جوان گرایی صورت گرفته اما جو اردو در کنار مربیان خوب و بازیکنان باتجربه کاملاً خوب و صمیمانه است. ترکیبی از جوانان و بازیکنان باتجربه در اردو حضور دارند و همه چیز بسیار خوب است.

وی عنوان کرد: کادر تیم ملی به صورت کامل عوض شده و زیور بابایی که از ملی پوشان سابق تیم ملی و فردی کاربلد و خوش اخلاق است، وظیفه هدایت تیم را برعهده دارد. علی رعدی نیز بسیار به جوانان بها می دهد و صبورانه در کنار بازیکنان باتجربه بسیاری از نکات را به ما گوشزد می کند.

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان خاطر نشان کرد: نزدیک ترین تورنمنتی که در پیش داریم مسابقات چهارجانبه روسیه است که در اردیبهشت ماه برگزار می شود و اردوی بعدی، آخرین اردوی تیم ملی پیش از اعزام است. تیم های بزرگی مانند اسپانیا، پرتغال و روسیه در این مسابقات حضور دارند و شرکت در این تورنمنت هم برای من و هم سایر بازیکنان می تواند تجربه بزرگی باشد.

کلاتی با اشاره به حواشی اخیر در خصوص تیم ملی، بیان کرد: همه چیز از لحاظ امکانات، تمریناتی که داریم، کادر فنی و روابط، خوب است. حاشیه هایی که در بیرون از تمرین وجود دارد جو را بسیار عجیب و غریب نشان می دهد اما خدا را شکر هم فدراسیون حمایت می کند و هم کادری که وجود دارد به جوانان بها می دهند. جو کاملاً خوب و آرام است و همه چیز مهیا است که ان شاءالله یک تورنمنت خوب در پیش داشته باشیم.

وی در خصوص گلایه ها و حواشی اخیر راجع به تیم ملی فوتسال بانوان گفت: من در بازی های جام ملت های آسیا نبودم، اما بازیکنان زحمت کشیده اند و دریافت مطالبات، حق طبیعی آنهاست. مشکلاتی وجود دارد که ان شاء الله به زودی حل می شود.


انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha