قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۶۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برانکو: الاهلی بدون موقعیت دو گل زد/ تنها مشکل ما خستگی است

برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس پس از باخت ۲ بر یک برابر الاهلی عربستان در نشست خبری این دیدار حاضر شد و اظهار کرد: متاسفم که نتوانستیم ببریم زیرا تیم بهتری بودیم و موقعیت های بهتری خلق کردیم. از بازی قبلی که بردیم بهتر بودیم

برانکو: الاهلی بدون موقعیت دو گل زد/ تنها مشکل ما خستگی است
سرمربی پرسپولیس می گوید تیمش نسبت به الاهلی بهتر بازی کرد و نماینده عربستان بدون موقعیت گل توانست دو گل به این تیم بزند.

برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس پس از باخت ۲ بر یک برابر الاهلی عربستان در نشست خبری این دیدار حاضر شد و اظهار کرد: متاسفم که نتوانستیم ببریم زیرا تیم بهتری بودیم و موقعیت های بهتری خلق کردیم. از بازی قبلی که بردیم بهتر بودیم.

وی ادامه داد: الاهلی بدون موقعیت گل توانست دو گل را به ما بزند. به هر حال این فوتبال است و نمی دانم چه بگویم. در این دیدار حتی تا ثانیه های آخر دنبال گلزنی بودیم و نمی خواستیم بازنده باشیم.

سرمربی پرسپولیس افزود: الان گزینه ای غیر از برد نداریم و باید در دو دیدار آینده خود برنده شویم. حتی اگر برابر الاهلی برنده می شدیم هم باید پاختاکور و السد را شکست می دادیم چون تیم بهتری نسبت به آن ها هستیم.

برانکو درباره موقعیت های از دست رفته تیمش تصریح کرد: هم در لیگ برتر و هم در آسیا، نسبت به فرصت هایی که ایجاد می کنیم کمتر گل می زنیم. خستگی یکی از دلایل آن است و دیگر دلیل آن این است که وقت نداریم در تمرین ها خیلی روی این موضوع مانور دهیم.

وی درباره دیدار با سپاهان عنوان کرد: اطمینان دارم که بازیکنانم به زودی روحیه خود را پیدا می کنند و تنها مشکل ما خستگی است.

او درباره به میدان آمدن اسدی و عالیشاه گفت: می خواستم در این دیدار پیروز شویم و ترجیح دادم یک مهاجم کلاسیک مثل اسدی و یک عنصر هجومی مثل عالیشاه باید وارد زمین شوند چون می دانستم تیم برتر زمین هستیم و این توانایی را داریم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha