قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۶۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

سپاه پاسداران زمینه تحکیم انقلاب اسلامی را فراهم کرده است

تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: سپاه پاسداران زمینه تحکیم انقلاب اسلامی را فراهم کرده است.

سپاه پاسداران زمینه تحکیم انقلاب اسلامی را فراهم کرده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم عصر امروز دوشنبه در مراسم بهره برداری از حسینیه فرماندهی گروه ۶۰ رسالت نیروی زمینی سپاه پاسداران در تبریز همزمان با دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تشکیل سپاه یکی از اقدامات مهم امام راحل (ره) بود.

وی با بیان اینکه دشمن قصد نابودی و تجزیه ایران اسلامی را داشتند، گفت: دشمنان از همان اوایل پیروزی انقلاب اسلامی اقدامات براندازانه خود را علیه نظام آغاز کردند و قصد تجزیه ایران را داشتند و این موضوع باعث شد تا سپاه تأسیس شود.

امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه سپاه به دستور امام راحل و شورای انقلاب تشکیل شد، گفت: سپاه پاسداران بعد از آن با حضور ایثارگرانه و آگاهانه خود در برابر تهدیدات دشمنان ایستادگی کردند و همواره نقشه های آنها را با شکست رو به رو ساختند.

آل هاشم با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران زمینه تحکیم انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کرده است، گفت: سپاه همیشه به دنبال پاسداری از انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به نقش توپخانه سپاه در جنگ تحمیلی گفت: توپخانه نقشی اساسی و ارزشمند در آرامش رزمندگان و جبهه ها داشت و اگر توپخانه نبود شاید نمی توانستیم در بعضی از برنامه های از پیش تعیین شده موفق شویم.

وی با بیان اینکه مردم ایران در برابر دشمنان ایستاده اند، گفت: برای حفظ استقلال و امنیت این کشور خون های زیادی تقدیم انقلاب شده است.

آل هاشم به اشاره به جایگاه مهم مسجد در تربیت جوانان و نوجوانان گفت: ۹۰ درصد از شهدای هشت سال دفاع مقدس از بچه های مساجد بودند.

وی با تاکید بر اینکه مسجد پناه دل های خسته و غبار گرفته است، ادامه داد: مسجد همواره سنگر مقاومت مومنانه در مقابل هجمه های دشمنان بوده است و در زمان جنگ تحمیلی مساجد ما مرکز پشتیبانی از جبهه ها بود و اعزام رزمندگان و کمک های مردمی نیز از مساجد انجام می شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha