پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۶۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

چه نوع شیشه دودی خودرو جریمه به دنبال دارد؟

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: در اجرای طرح برخورد انضباط اجتماعی و با تخلفات رانندگی، طرح برخورد با خودروهای شیشه دودی در البرز تشدید شد.

چه نوع شیشه دودی خودرو جریمه به دنبال دارد؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: در اجرای طرح برخورد انضباط اجتماعی و با تخلفات رانندگی، طرح برخورد با خودروهای شیشه دودی در البرز تشدید شد.

 سرهنگ غلامعلی شرق گفت: در اجرای این طرح استفاده از شیشه دودی در خودروها جز ء تخلفات رانندگی محسوب شده و پلیس با آنها برخورد خواهد کرد.

وی اضافه کرد: استفاده از شیشه دودی در شرایطی که مانع دید در داخل خودرو و یا مانع دید راننده شود ممنوع بوده و پلیس بدون اغماض خودروی متخلف را توقیف و تا زمان رفع تخلف، از ادامه تردد خودرو جلوگیری می شود.

سرهنگ شرق افزود: طبق قانون نسبت به خودرویی که دارای شیشه دودی باشد و در هر شرایط آب و هوایی نتوان از فاصله سه متری سرنشینان و داخل آن را مشاهده کرد اعمال قانون و راننده متخلف ۵۰۰ هزار ریال جریمه خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز گفت: در اجرای این طرح با هماهنگی مراجع قضائی مقرر شده است در صورت مشاهده تخلف، خودروی راننده متخلف توقیف شود. از این به بعد اجرای این طرح به صورت مستمر در استان البرز ادامه خواهد داشت.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha