پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۶۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«نفرین لالورونا» در گیشه درخشید

«نفرین لالورونا» محصول جدید کمپانی برادران وارنر با نمایش در بیش از ۳ هزار سالن به فروش ۲۶.۵ میلیون دلاری رسید و صدرنشین جدول فروش آخر هفته سینمای آمریکا نام گرفت.

«نفرین لالورونا»  در گیشه درخشید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «نفرین لالورونا» محصول جدید کمپانی برادران وارنر با نمایش در بیش از ۳ هزار سالن به فروش ۲۶.۵ میلیون دلاری رسید و صدرنشین جدول فروش آخر هفته سینمای آمریکا نام گرفت.

 به نقل از ورایتی، با وجود اینکه فیلم «نفرین لالورونا» نسبت به انتظارات فروش بهتری داشت، اما حتی این فیلم در کنار آثار تازه اکران شده ای همچون «شکاف» و «پنگوئن ها» نتوانستند جدول فروش آخر هفته آمریکا را از بدترین فروش آخر هفته عید پاک در ۱۵ سال اخیر نجات دهند.

درآمد حاصل فروش تمام بلیط ها در این آخر هفته به ۱۱۲ میلیون دلار رسید که با توجه به اطلاعات وب سایت «کام اسکور» این رقم بدترین آمار فروش هفتگی عید پاک از سال ۲۰۰۵ تاکنون است. چرا که هالیوود از اکران اکثر فیلم های مهم پیش از اکران «انتقام جویان: پایان بازی» محصول استودیو مارول کمپانی دیزنی که گمان می رود در زمان اکرانش در بیست و ششم آوریل رکوردها را درهم بشکند، خودداری کرده اند.

«نفرین لالورونا» همچنین با فروش ۳۰ میلیون دلاری در گیشه بین المللی به فروش جهانی ۵۶.۵ میلیون دلاری رسید. ساخت این فیلم که داستانی ماورا طبیعی را روایت می کند، ۹ میلیون دلار هزینه دربرداشت. «جیمز وان» که آثاری همچون «آکوامن»، « احضار» و «اَره» را در کارنامه خود دارد، تهیه کنندگی این اثر را به عهده دارد.

فیلم « شزم» نیز در جایگاه دوم جدول فروش این هفته سینماهای آمریکا قرار گرفت تا آثار کمپانی «برداران وارنر» و «نیو لاین» رتبه اول و دوم لیست پرفروش های آخر هفته را از آن خود کردند. فیلم ماجراجویانه «شزم» که بر اساس داستان های مصور «دی سی» ساخته شده است در پایان سومین هفته اکران خود، ۱۷ میلیون دلار دیگر هم فروخت و فروش خود را در بازار خانگی به ۱۲۱ میلیون دلار رساند. با وجود فروش ۲۰۰ میلیون دلاری فیلم « شزم» در گیشه های بین المللی، رقم فروش جهانی این فیلم به رقیم بالغ بر ۳۲۲ میلیون دلار رسیده است.

«شکاف»(Breakthrough) که فیلمی با محوریت تکیه بر ایمان و اعتقادات است در پایان اولین هفته نمایشش به رقم ۱۴ میلیون دلار دست یافت که با وجود بودجه ۱۴ میلیون دلاری ساخت این اثر، فروش آغازین این پروژه موفقیت آمیز محسوب می شود. «روکسان داوسن» کارگردانی این فیلم را به عهده دارد. «شکاف» که به فروش بین المللی ۵.۹ میلیون دلاری رسید در بازار جهانی ۲۰.۵ میلیون دلار فروخت. «کریسی متز» بازیگر سریال «این ما هستیم» در این پروژه به عنوان مادری که امیدش را برای نجات یافتن پسرش از حادثه ای مرگبار از دست نمی دهد، ایفای نقش می کند.

دیزنی نیز مستند جدید «پنگوئن ها» را با روایت « اد هلمس» به روی پرده ها برد که با فروش ۳.۳ میلیون دلاری در هفته اول اکرانش مواجه شد.

بر اساس جدیدترین آمار ارقام، فروش هفتگی سینمای آمریکا نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۱۷ درصد کاهش رو به رو بوده است. با این حال کارشناسان صنعت سینما در خصوص کاهش آمار فروش بلیط ها نگران نیستند، چرا که فیلم های ابرقهرمانی گیشه ها را از رکود نجات خواهند داد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha