قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۶۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هشدار پایگاه هواشناسى بین المللى، درباره دور جدید بارش هاى خطرناک در ایران

پایگاه هواشناسى بین المللى AccuWeather نسبت به وقوع توفان همراه با رعد و برق و بارش شدید باران در ایران در روز دوشنبه هشدار داد.

هشدار پایگاه هواشناسى بین المللى، درباره دور جدید بارش هاى خطرناک در ایران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

پایگاه هواشناسى بین المللى AccuWeather نسبت به وقوع توفان همراه با رعد و برق و بارش شدید باراندر مناطق جنوب غربى، مرکز و شرق ایران در روز دوشنبه هفته جارى (فردا) هشدار داد.

این پایگاه هواشناسى همچنین هشدار داده است که بارش شدید باران در این مناطق و مناطقى از افغانستان و پاکستان ممکن است باعث جارى شدن سیل و وارد آمدن خسارت مالى و احیانا جانى در این مناطق شود.

به دنبال وقوع بارندگی های اوایل هفته گذشته، دور تازه ای از توفان و بارش های شدید در ایران و مناطقی از افغانستان و پاکستان در اوایل هفته جاری پیش بینی شده است. مناطقی از خاورمیانه اوایل بهار امسال با بحران آب و هوایی بارش های شدید و وقوع سیل روبه رو بودند. وقوع سیل و بارندگی شدید در اوایل هفته گذشته در پاکستان ده ها کشته برجای گذاشت.

بنابر پیش بینی پایگاه هواشناسى بین المللى AccuWeather از روز دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری وقوع سیل و بارش های شدید در خاورمیانه احتمالا سبب ایجاد خسارات مالی و جانی در این مناطق خواهد شد. بنابر اعلام این پایگاه هواشناسی توفان دیگری پایان این هفته در ترکیه به وقوع خواهد پیوست، که خطر وقوع توفان های همراه با رعد و برق شدید در مناطق مرکزی ایران تا پاکستان را افزایش خواهد داد.

پیش بینی می شود توفان های رعد و برقی خطرناک همراه با وزش بادهای شدید، تگرگ، بارش و رعد و برق خواهد بود. پایگاه هواشناسى بین المللى AccuWeather اعلام کرد توفان و رعد و برق شدید در روز دوشنبه مناطق جنوب غربی، شمال شرقی و مناطق مرکزی و شرقی ایران را تهدید می کند و روزهای سه شنبه و چهارشنبه افغانستان و پاکستان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha