قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۵۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس یک گروه شبه نظامی مخالف مهاجران در آمریکا بازداشت شد

تهران – – اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف.بی.آی) رئیس یک گروه شبه نظامی را که در زمینه جلوگیری از ورود مهاجران بدون مدارک فعالیت می کند، بازداشت کرد.

رئیس یک گروه شبه نظامی مخالف مهاجران در آمریکا بازداشت شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از رویترز، بازداشت «لری هاپکینز» رئیس گروه «میهن پرستان متحد قانون اساسی» (UCP) دو روز پس از آن صورت گرفت که «اتحادیه آزادیهای مدنی آمریکا» (ACLU) گروه وی را به بازداشت غیرقانونی مهاجران متهم کرد.
این در حالی است که «میشل لوجانی گریشام» فرماندار دموکرات ایالت نیومکزیکو دستور انجام تحقیقات در مورد این گروه را صادر کرده است.
هاپکینز 69 ساله که به «جانی هورتون» هم معروف است، در شهر «سانلند پارک» نیومکزیکو بازداشت شد. اف.بی.آی در بیانیه ای اعلام کرد، طبق شکایتی که علیه هاپکینز صادر شده وی خلافکاری معرفی شده است که مسلسل و مهمات در اختیار دارد. «جیم بنوی» سخنگوی گروه UCP گفت که فرماندار نیومکزیکو تحت فشار سیاسی، علیه هاپکینز دست به اقدام زده است.
هاپکینز به همراه تعدادی از اعضای گروهش از اواخر ماه فوریه در ناحیه ای در نزدیکی سانلند پارک اردو زده بود. «میهن پرستان متحد قانون اساسی» خود را گروهی برای مقابله با موج خانواده های مهاجر از کشورهای آمریکای مرکزی معرفی می کند که در حال کمک به گشت مرزی ایالات متحده است.
بنوی گفته، اعضای این گروه که اسلحه حمل می کنند طی دو ماه گذشته در بازداشت بیش از پنج هزار و پانصد مهاجر به پلیس مرزی آمریکا کمک کرده اند.
شبک**9423**1708

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha