قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۵۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در راستای فرارسیدن نیمه شعبان؛

جشن گرامیداشت نیمه شعبان در قروه برگزار شد

قروه- جشن نیمه شعبان در آستانه فرارسیدن ولادت حضرت قائم (عج) و روز جهانی مستضعفان توسط تبلیغات اسلامی شهرستان قروه برگزار شد.

جشن گرامیداشت نیمه شعبان در قروه برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بعد از ظهر امروز به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت قائم (عج) و روز جهانی مستضعفان جشن نیمه شعبان در سالن مجتمع فرهنگی نور تبلیغات اسلامی شهرستان قروه برگزار شد.

در این مراسم یکی از اساتید حوزه و دانشگاه همدان با بیان اینکه امامت یک بحث راهبردی است، اظهار داشت: مهمترین بخش دین، بخش اعتقادی آن است و در اعتقادات جایگاه امامت، جایگاه ویژه ای است.

به گفته حجت الاسلام سید محمود محمودی نباید دست خود را از اهل بیت عصمت و طهارت کوتاه کنیم زیرا در این صورت سبب گمراهی خود شده و در ضلالت فرو خواهیم رفت.

وی با اشاره به حدیث قدسی که در آن پروردگار متعال خطاب به انسان می فرماید همه چیز را برای تو آفریده ام و تو را برای خودم، گفت: امامت عنصری است که همچون معلم انسان را در مسیر خودسازی و رسیدن به اهداف عالی ملکوتی همراهی می کند.

محمودی افزود: امروز هر شخصی در جایگاه خود برخی رسالت ها را دارد که باید به آن عمل کند و در رأس آن رسالت ها، دستوراتی است که در قالب وظایف منتظران به ما رسیده است.

وی همچنین با تمثیل به هماهنگی اعضای بدن و اینکه مرکزی برای این هماهنگی به نام مغز هست، تصریح کرد: امام زمان (عج) مرکز هماهنگی عالم بشر است و براساس روایات اسلامی اگر امام در این مرکز نباشد عالمی باقی نخواهد ماند.

در ادامه این مراسم شاعران و مدیحه سرایان به قرائت شعر و مدح امام زمان پرداختند و در پایان هم از خانواده شهید مدافع حرم «منوچهر سعیدی» و همچنین برگزیدگان دوره مهدویت شهرستان تجلیل شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha