قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۴۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رییس جمهور به کردستان سفر می کند

استاندار کردستان ضمن اعلام خبر سفر رییس جمهور به کردستان، از اقشار مختلف مردم برای استقبال از وی دعوت کرد.

رییس جمهور به کردستان سفر می کند

و به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، بهمن مرادنیا اظهار کرد: به یاری خداوند روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت میزبان آقای دکتر روحانی و جمعی از وزرا و اعضای محترم دولت تدبیر و امید خواهیم بود. نظر به مهمان نوازی و خونگرمی مردم شریف این دیار قطعا مراسم استقبال بی مانندی را رقم خواهیم زد و تمامی اقشار جامعه در کنار هم، فرهنگی بودن خود را به نمایش می گذارند.

وی افزود: لذا از همه مردم بزرگوار استان دعوت می کنم که روز چهارشنبه از ساعت ۹ صبح در استادیوم استقلال حضور بهم برسانند تا برگ زرین دیگری به افتخارات این استان فرهنگی اضافه کنیم. 

استاندار کردستان عنوان کرد: حضور آقای دکتر روحانی در استان کردستان و همراهی مردم نجیب و شریف، یادآور سال های ۹۲ و ۹۶ خواهد بود که مردم گرانمایه بیش از ۷۳ درصد آرا خود را به نام ایشان تسلیم صندوق های رای کردند و قطعا این جلوه های اتحاد و انسجام ملی فراموش نخواهد شد.

وی ادامه داد: لازم است اشاره کنم که هدف آقای دکتر روحانی از سفر به کردستان شتاب بخشی بر روند همه جانبه توسعه ی استان می باشد و پروژه های متعددی در زمینه اقتصادی، زیربنایی آماده افتتاح و بعضا شروع عملیات اجرایی می باشد. 

مرادنیا بیان کرد: به یاری خداوند آقای دکتر روحانی به محض ورود به سنندج بعد از تجدید میثاق با آرمان های شهدای معزز، در استادیوم استقلال با مردم مهمان نواز دیدار خواهند کرد و بعد از آن با نخبگان، روحانیون، و فعالان اجتماعی، سیاسی فرهنگی و اقتصادی به گفتگو می نشینند و در این سفر جلسه شورای اداری برای تصمیم گیری و برنامه ریزی توسعه ی استان با حضور وزرای مربوطه برگزار خواهد شد. 

وی خاطرنشان کرد: بر خودم واجب می دانم که از همه مردم شریف استان دعوت کنم که با نشان دادن جلوه های فرهنگی و اجتماعی در استادیوم استقلال سنندج راس ساعت ۹صبح، همدلی و همراهی خود را به ثبت برسانند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha