قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۴۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سیلاب سه مسیر ارتباطی در سیستان را بست

فرمانده پلیس شمال سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر جاری شدن سیلاب سه مسیر ارتباطی در سیستان از بعد ازظهر امروز (یکشنبه) بسته شد.همچنین با توجه به افزایش حجم ورودی آب تردد تمامی وسایط نقلیه سنگین محور زابل - زاهدان به دلیل فشار بر پایه های پل نهراب از روی این پل ممنوع است.

سیلاب سه مسیر ارتباطی در سیستان را بست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

فرمانده پلیس شمال سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر جاری شدن سیلاب سه مسیر ارتباطی در سیستان از بعد ازظهر امروز (یکشنبه) بسته شد.

سرهنگ کشواد بهروزی زاده اظهار داشت: هم اینک مسیرهای بنجار - هیرمند، نیاتک- هیرمند و هیرمند- زابل بر اثر جاری شدن سیلاب بسته است.

وی ادامه داد: ضروریست شهروندان عزیز از تردد در حاشیه رودخانه ها و مسیرهای جریان آب خودداری کنند.

بر اساس اعلام اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زابل، با توجه به افزایش حجم ورودی آب تردد تمامی وسایط نقلیه سنگین محور زابل - زاهدان به دلیل فشار بر پایه های پل نهراب از روی این پل ممنوع است.

سیلاب های غیر قابل کنترل افغانستان از اواخر اسفند سال گذشته در منطقه سیستان جاری شده است.

این سیلاب ها پس از بارندگی های هفته گذشته در حوضه آبریز رودخانه هیرمند و آب شدن برف های کوههای هندوکش در بالا دست این رودخانه از جمعه شب (30 فروردین) سیلاب شدت بیشتری گرفته است.

منطقه سیستان با پنج شهرستان زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز در شمال سیستان و بلوچستان واقع شده و با ولایت نیمروز افغانستان هم مرز است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha