قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۴۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حفاری ۱۷ چاه نفت و گاز در فروردین امسال

سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی حفاری از حفر هفت حلقه چاه نفت و گاز در نخستین ماه امسال خبر داد.او با بیان اینکه در این مدت ۱۴ هزار و ۴۶۶ متر حفاری از سوی ناوگان این شرکت به ثبت رسید، گفت: پنج حلقه چاه حفر شده در گستره شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و دو حلقه در قالب پروژه ای بوده است.

حفاری ۱۷ چاه  نفت و گاز در فروردین امسال

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی حفاری از حفر هفت حلقه چاه نفت و گاز در نخستین ماه امسال خبر داد.

به گزارش شرکت ملی حفاری ایران، محمد آل خمیس گفت: از این هفت حلقه چاه، چهار حلقه توسعه ای و توصیفی و سه حلقه تعمیری و تکمیلی بوده است.

وی با بیان اینکه در این مدت ۱۴ هزار و ۴۶۶ متر حفاری از سوی ناوگان این شرکت به ثبت رسید، افزود: پنج حلقه چاه حفر شده در گستره شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و دو حلقه در قالب پروژه ای بوده است.

آل خمیس با اشاره به اینکه عملیات حفاری در طول سال حتی روزهای تعطیل به صورت شبانه روزی استمرار دارد، اظهار کرد: در نخستین ماه امسال با تلاش و پشتکار کارکنان شرکت در بخش های عملیات و پشتیبانی، حفاری یک حلقه چاه ۱۸ روز زودتر از برنامه به پایان رسید.

سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی حفاری گفت: مدت تعیین شده برای تعمیر این چاه نفتی در منطقه آبتیمور از سوی کارفرما ۷۸ روز پیش بینی شده بود که ۶۰ روزه محقق و تحویل شرکت متقاضی شد.

وی همچنین در زمینه جابه جایی دستگاه های حفاری در مناطق عملیاتی توضیح داد: هم اکنون ۱۳ دکل حفاری در حال جابه جایی است که هفت دستگاه برای حفر چاه های توسعه ای و ۶ دستگاه برای تعمیر چاه ها به کار گرفته شده است.

آل خمیس با اشاره به پیامدهای ناشی از بارندگی های سیل آسای اخیر در استان خوزستان افزود: آب گرفتگی مناطق عملیاتی که دستگاه های حفاری استقرار دارد سبب بروز مشکلاتی برای دستگاه های حفاری شده است.

وی یادآور شد: برنامه های امسال شرکت در بخش عملیات حفاری بر محور افزایش بازدهی و متراژ حفاری ترسیم شده که انتظار می رود با تلاش مضاعف و همراهی کارکنان محقق شود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha