قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۴۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل همکاری های بین الملل دانشگاه تهران اعلام کرد

مشارکت بیش از 3 هزار دانشجوی خارجی در جشنواره دانشگاه تهران

تهران مدیرکل برنامه ریزی و همکاری های بین الملل دانشگاه تهران گفت: بیش از 3 هزار دانشجوی خارجی دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران در جشنواره دستاوردهای بین المللی شرکت می کنند.

مشارکت بیش از 3 هزار دانشجوی خارجی در جشنواره دانشگاه تهران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عبدالمجید اسکندری روز یکشنبه درباره جشنواره مشترک بین المللی دانشگاه های تهران و علوم پزشکی تهران اظهار داشت: این جشنواره با حضور جمعی از مسئولان، مقامات عالی رتبه کشوری و دانشگاهی، سفرا و رایزنان کشورهای خارجی، استادان و محققان فرهیخته و دانشجویان و استادان خارجی، چهارم اردیبهشت ماه جاری از ساعت 15 در سالن اصلی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
وی افزود: از سوی دیگر نمایشگاه جانبی دستاوردهای بین المللی به طور همزمان به مدت سه روز از دوم تا چهارم اردیبهشت ماه از ساعت 10 در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برپا می شود.
مدیر برنامه ریزی و همکاری های بین الملل دانشگاه تهران با اشاره به وعده حضور 24 سفیر خارجی در این جشنواره یادآور شد: علاوه بر میهمانان داخلی، سفرای سایر کشورها و همچنین تعدادی از دانشجویان خارجی دانشگاه های علامه طباطبایی، امیرکبیر و شریف نیز در این جشنواره حضور دارند.
به گفته اسکندری، امسال دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران به دلیل گسترش همکاری های بین المللی و همچنین فرارسیدن ماه مبارک رمضان این جشنواره را برای اولین بار با همکاری یکدیگر برگزار کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: این جشنواره 53 غرفه دارد که هر کدام معرف یک ملیت خاص است.
مدیر برنامه ریزی و همکاری های بین الملل دانشگاه تهران ادامه داد: روز سوم اردیبهشت به جشنواره غذا اختصاص داده می شود، در این روز دانشجویان خارجی هر کدام غذای ملیت خود را می پزند و به مخاطبان عرضه می کنند.
اسکندری با اشاره به برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری متعدد در این جشنواره گفت: برپایی این جشنواره در راستای تحقق هدف بین المللی سازی دانشگاه تهران صورت گرفته است.
به گفته وی، برگزاری اینگونه جشنواره های فرهنگی و هنری در دانشگاه ها به داشتن روحیه بهتر دانشجویان خارجی و خانواده های آنها کمک می کند.
وی افزود: دانشگاه تهران لینک پخش زنده این مراسم را در سایت قرار می دهد تا مخاطبان بتوانند همزمان از اتفاقات این جشنواره مطلع شوند.
*9491*1601*1834

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha