قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۴۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون فرهنگی وزارت علوم خبر داد

آیین نامه نشریات دانشجویی در مراحل نهایی اصلاح/از سرگیری مجدد اردوهای دانشجویی

معاون فرهنگی وزارت علوم از اصلاح آیین نامه نشریات دانشجویی در این وزارتخانه خبر داد و گفت: این آیین نامه در مراحل نهایی اصلاح قرار دارد.

آیین نامه نشریات دانشجویی در مراحل نهایی اصلاح/از سرگیری مجدد اردوهای دانشجویی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دکتر غلامرضا غفاری ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: از سال گذشته کار اصلاح و بازنگری تمامی آئین نامه های فرهنگی وزارت علوم در دستور کار معاونت فرهنگی این وزارتخانه قرار گرفته است تلاش داریم تا میزان مشارکت دانشجویان در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و غیره را افزایش دهیم و امکان فعالیت های بیشتر را برای دانشجویان فراهم نمود.

وی در ادامه تصریح کرد: بازنگری آئین نامه نشریات دانشجویی توسط یک تیم مطالعاتی در وزارت علوم انجام می شود و نتایج مطالعات این گروه در شوراهای مختلف وزارتخانه مطرح خواهد شد به طوری که آئین نامه پیشنهادی به منظور دریافت نظرات و دیدگاه ها به دانشگاه ها ارسال می شود تا در نهایت مجموع نظرات در تدوین آئین نامه جدید گنجانده شود.

دکتر غفاری گفت: تلاش وزارت علوم این است که آئین نامه جدید نشریات دانشجویی با درج دیدگاه ها و نقطه نظرات مختلف دانشگاهیان و مسئولان با کمترین خطا تدوین شود و یقیناً آئین نامه بازنگری شده به دانشگاه ها ابلاغ خواهد شد.

معاون فرهنگی وزارت علوم خاطر نشان کرد: سیاست وزارت علوم این است نگاه بازتری به فعالیت های دانشجویی در دانشگاه ها داشته باشد و در صورتی که فعالیت آنها در چارچوب قانون باشد با هیچ مانعی مواجه نخواهند شد.

دکتر غفاری افزود: اردوهای دانشجویی که به دلیل وقوع سیل در برخی استان های سیل زده متوقف شده بود، مجدداً در دانشگاه ها از سر گرفته می شود و هر دانشگاهی که درخواست اردو داشته باشد، می تواند بر اساس قوانین موجود نسبت به اعزام دانشجو به اردوها اقدام کند.

معاون فرهنگی وزارت علوم خاطر نشان کرد: مشکلی در بندهای آئین نامه اردوهای دانشجویی وجود ندارد و این آئین نامه مورد بازنگری قرار نخواهند گرفت. دانشگاه ها نیز باید آئین نامه فعلی را رعایت کنند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha