قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۴۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حاشیه های تبریز از نگاه مدیرعامل سابق تراکتور/ هواداران گناه دارند

محمدحسین جعفری می گوید مدیریت باشگاه تراکتورسازی باید هنر خود را نشان دهد و این تیم را از حواشی و بحران خارج کند.

حاشیه های تبریز از نگاه مدیرعامل سابق تراکتور/ هواداران گناه دارند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدحسین جعفری، مدیرعامل پیشین تراکتورسازی درباره حواشی ایجاد شده پس از شکست این تیم برابر پیکان و هجوم هواداران این تیم تبریزی به زمین مسابقه و درگیری با کاپیتان های تراکتورسازی گفت: اکنون نباید درباره این مسائل صحبت کرد زیرا تراکتورسازی بیش از این وارد حاشیه می شود اما باید چنین فضاهایی مدیریت شوند زیرا این هواداران هستند که صاحب اصلی این باشگاه هستند.

او ادامه داد: تراکتورسازی کم مشکل ندارد و این اتفاقی بود که افتاده است و امیدواریم مدیران شرایط را برگردانند. حوادث روز جمعه باید مدیریت می شد تا کار به آن جا کشیده نمی شد. هوادار بیچاره گناه دارد که در گرما و سرما به استادیوم می آید اما با یکی دو اشتباه تیمش که مدعی قهرمانی است از کورس جا می ماند. این موضع گیری ها و تصمیم های اشتباه باید اصلاح شود تا تراکتورسازی با زحمت های کشیده شده دچار بحران نشود.

مدیرعامل پیشین تراکتورسازی درباره نحوه عملکرد مدیریت تراکتورسازی در خصوص قضیه محسن فروزان گفت: این اتفاق می توانست به گونه ای دیگری مدیریت شود اما با توجه به اینکه مدیریت تراکتورسازی اطلاع دقیق تری نسبت به قضیه فروزان دارند، باید به تصمیم آن ها احترام گذاشته شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha