قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۴۳۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران ـ قم/ بار ترافیکی سنگین در محور تهران به شهریار

رئیس پلیس راه غرب استان تهران با اشاره به بار ترافیکی نیمه سنگین و روان در محور آزادراه تهران-قم و تهران-ساوه گفت: محور تهران به شهریار از بار ترافیکی سنگینی برخوردار است.

ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران ـ قم/ بار ترافیکی سنگین در محور تهران به شهریار

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ قباد قیطاسی رئیس پلیس راه غرب استان تهران دقایقی پیش اظهار داشت: آزادراه تهران-قم مسیر تهران به قم به سبب عزیمت مردم به قم جهت برگزاری مراسمات نیمه شعبان و حضور در مسجد جمکران از ترافیک نیمه سنگین و روان برخوردار بوده و مشکل خاصی دیده نمی شود.

وی افزود: آزادراه تهران-ساوه محور تهران به ساوه همانند دیروز شاهد بار ترافیکی است که هم اکنون محور ترافیک نیمه سنگین و روان را تجربه می کند و محور تهران-شهریار نیز دارای حجم ترافیکی سنگین است.

رئیس پلیس راه غرب استان تهران بیان کرد: طرح ترافیکی پلیس نیز اجراشده و تمام عوامل در آماده باش صد در صد هستند تا مشکل خاصی پیش نیاید و از رانندگان محترم تقاضا داریم در آزادراه ها توجه کامل به مسیر داشته باشند تا از بروز تصادفات جلوگیری شود که این عامل مهم ترین دلیل بروز تصادفات در آزادراه ها است .

قیطاسی خاطرنشان کرد: موضوع دیگر بحث خستگی و خواب آلودگی است که در بار ترافیکی برگشت که از ظهر فردا آغاز می شود و رانندگان باید توجه زیادی به این موضوع داشته باشند و از همه رانندگان تقاضا داریم با رعایت مقررات رانندگی از بروز حوادث و تصادفات جلوگیری کنند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha