پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۷۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرماندار نیر:

30 برنامه فرهنگی هفته جوان در نیر برگزار می شود

اردبیل فرماندار نیر با بیان اینکه سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان فرصتی مناسب برای پرداختن به جایگاه و مطالبات جوانان است، گفت: 30 برنامه ویژه گرامیداشت هفته جوان در این شهرستان برگزار می شود.

30 برنامه فرهنگی هفته جوان در نیر برگزار می شود

ابراهیم امامی روز سه شنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان با بیان اینکه جوانان مهم ترین سرمایه کشور هستند افزود: مسئولان در حوزه کاری خود رسیدگی به این قشر تاثیرگذار را از اولویت های مهم خود بدانند.
وی بر لزوم توسعه ورزش همگانی و حمایت از جوانان کارآفرین برای بهبود وضعیت اشتغال تاکید کرد.
او صداقت، صراحت، پویایی و نواندیشی را مهم ترین شاخصه های جوانی دانست و با بیان اینکه عدم ساماندهی امور جوانان شهرستان همواره در نشست ها و گفت و گوهایی که به مناسبت های مختلف با جوانان بوده مطرح شده، افزود: جایگاه اداره کل ورزش و جوانان نیر و دستگاه ذیربط شهرستانی در ساماندهی امور جوانان باید مشخص و پررنگ باشد و مسائل و موضوعات این حوزه باید به طور مستمر پیگیری شود.
امامی با اشاره به اینکه مشارکت ، دغدغه و اعتماد به جوان نباید فقط در قالب شعار باشد اظهار داشت: با بکارگیری انرژی و پتانسیل جوانان و مشاوره از تجربیات پیشکسوتان می توان کارهایی بزرگ انجام داد.
فرماندار نیر افزود: اگر به مسائل و مباحث مربوط به جوانان توجه نکنیم ، دشمن از این غفلت استفاده خواهد کرد و نیروی جوان و پویای کشور را به سمت مقاصد و اهداف شوم خود سوق می دهد.
وی با بیان اینکه مدیریت آینده کشور به دست جوانان است، اظهار داشت: باید بستر مناسبی برای استفاده از نیروی جوان و پرورش مکارم اخلاقی و دینی آنها فراهم کنیم.
شهرستان نیر در 30 کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.
7116/6018

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha