قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۷۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هواشناسی: بارش های سیل آسا در دهه اول اردیبهشت دروغ است / تا دو هفته بعد، بارش سنگینی نداریم

در پی انتشار اخباری مبنی بر وقوع سیل در اریبهشت ماه در بیشتر مناطق کشور، مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی، این خبر را مردود دانست و گفت: تا دو هفته بعد انتظار بارش سنگینی در ایران نداریم.

هواشناسی: بارش های سیل آسا در دهه اول اردیبهشت دروغ است / تا دو هفته بعد، بارش سنگینی نداریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در پی انتشار اخباری مبنی بر وقوع سیل در اریبهشت ماه در بیشتر مناطق کشور، مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی، این خبر را مردود دانست و گفت: تا دو هفته بعد انتظار بارش سنگینی در ایران نداریم.

در فضای مجازی خبری در مورد اینکه در اردیبهشت ماه بارش های سنگین و سیل آسا بیشتر مناطق کشور را در برمی گیرد و شرایط خطرناکی را برای کشور رقم می زند، دست به دست می شود، در این باره احد وظیفه اظهارکرد: این خبر به هیچ وجه صحت ندارد و متاسفانه در چنین شرایطی برخی افراد قصد دارند با پخش این اخبار دروغین با روان مردم بازی کنند.

وی ادامه داد: این ادعا که در دهه اول اردیبهشت ماه بارش های سیل آسا خواهیم داشت، اصلاً صحت ندارد و تا دو هفته بعد «بارش سنگینی» در ایران نداریم و هیچ خطری متوجه مردم نیست.

مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در پاسخ به این پرسش که دوره فعالیت سامانه بعدی بارشی چه زمانی خواهد بود، گفت: هفته بعد یک سامانه فعال خواهد بود که انتظار بارش های سنگینی از آن نداریم البته اطلاعات دقیق تر طی روزهای آینده منتشر می شود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha