پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۷۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

هزینه های روز «برات» به سمت کمک به سیل زدگان هدایت شود

بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: هزینه های روز «چراغ برات» به سمت کمک به سیل زدگان هدایت شود که این امر نیازمند فرهنگ سازی از سوی رسانه ها است.

هزینه های روز «برات» به سمت کمک به سیل زدگان هدایت شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام احمد رضایی در ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی استان بیان کرد: این ستاد مصوبه ۶۰۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده که انتظار می رود خروجی مفید و تأثیرگذاری را داشته باشد.

وی اظهار کرد: ستاد شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی ظرفیت خوبی در اختیار داشته که باید با استفاده از آنها قدم هایی بزرگی در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی بردارد.

حجت الاسلام رضایی با اشاره به نامگذاری زیبای سال از سوی رهبر فرزانه انقلاب با عنوان رونق تولید بیان کرد: بخش اقتصادی یکی از مهم بازوان هر نظام و حکومت است.

وی با بیان اینکه بدون اقتصاد نمی توان رشد کرد، افزود: دین هم با استفاده از دو عامل ثروت خدیجه (س) و شمشیر امیرالمومنین (ع) شکل گرفته است.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه رهبری سال ها در نامگذاری سال، در حوزه اقتصاد است، گفت: سیاه نمایی اقتصاد کشور، عامل مهمی در ناامیدی مردم است.

وی دشمن برای براندازی نظام از هیچ تلاشی دریغ نمی کند، افزود: معیشت قشرهای ضعیف یکی از مشکلات پیش روی جامعه بوده که بخشی به تحریم ها بوده و بخشی به نقایص درونی و ضعیف های مدیریتی درون بر می گردد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: رونق تولید می تواند یکی از ارکان مهم و تأثیرگذار در حوزه اقتصاد و عاملی برای شکست تحریم ها باشد.

حجت الاسلام رضایی بیان کرد: رفع گره مشکل اقتصادی به دست خودمان بوده که می طلبد در این راستا با اتحاد تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه امروز گرفتار برخی از آسیب ها اعم از چشم و هم چشمی و رقابت در سفره سر قبرها شده ایم، افزود: باید هزینه های برات به سمت سیل زدگان هدایت شود که این امر فرهنگ سازی از سوی رسانه ها را می طلبد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha