پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۶۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ابهام در حضور دو ستاره الهلال مقابل استقلال

دو ستاره سرشناس الهلال با شرایط مبهمی که در بازگشت به تمرینان این تیم دارند به احتمال فراوان جدال سرنوشت ساز هفته آتی با استقلال را از دست می دهند.

ابهام در حضور دو ستاره الهلال مقابل استقلال

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، الهلال بعد از روزهای خوشی که تجربه کرد تا هم به صدر جدول لیگ عربستان بازگشته و مدعی اول قهرمانی لقب بگیرد هم این که طعم صعود به فینال جام باشگاه های عرب را چشید، حالا خود را برای جدال سرنوشت ساز با استقلال ایران در دور برگشت گروه مرگ آسیا آماده می کند.


رسانه های عربستانی با اشاره به این که شرایط مساعدی بر اردوی الهلال به خصوص بعد از صعود معجزه وار دیشب در جده به فینال جام باشگاه های عرب مقابل الاهلی، از احتمال غیبت دو ستاره کلیدی در بازی با استقلال به عنوان دغدغه بزرگ زوران مامیچ در فاصله چند روز تا سفر به ابوظبی خبر دادند.


سالم الدوساری مهاجم ملی پوش عربستانی در کنار سباستین جووینکو ایتالیایی دو مصدوم سرشناس الهلالی ها هستند که هنوز با گذشت یکی دو هفته از تمرینات اختصاصی مجوز بازگشت دریافت نکرده و رسانه های سعودی با اشاره به همین غیبت ها از آنها به عنوان دو غایب احتمالی الهلال مقابل استقلال ایران در ابوظبی نام بردند.

منبع ورزش سه
ثبت نظرات
captcha