پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۶۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

27 دکه غیر مجاز در سنندج جمع آوری شد

سنندج رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: به منظور اجرای طرح ساماندهی و ارزیابی دکه های سطح شهر، 27 دکه فاقد هر گونه سابقه و مستندات قانونی جمع آوری شدند.

27 دکه غیر مجاز در سنندج جمع آوری شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شرمین شریفی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس آمارها در حال حاضر 175 دکه در نقاط مختلف شهر سنندج دایر است.
وی افزود: از این تعداد، 137 پرونده دارای قراردادهای پیش از تشکیل شوراهای اسلامی شهر سال 78 و چند مورد هم دارای مصوبه شورای شهر و کمیته انطباق فرمانداری بوده و در لیست دکه های مجوزدار به تفکیک منطقه قرار گرفته اند.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سنندج افزود: پس از بررسی های انجام شده تعداد 38 دکه غیر مجاز در سطح شهر مشغول به فعالیت بودند که از این تعداد 27 مورد فاقد مدارک و مستندات قانونی بوده و جمع آوری شدند.
وی یادآور شد: 11 دکه غیر مجاز باقی مانده نیز هم اکنون در مرحله بررسی مدارک و پیگیری از سوی سازمان برای انجام اقدامات قانونی قرار دارند.
شریفی گفت: به منظور اجرای طرح ارزیابی و ساماندهی دکه های سطح شهر عملیات بازسازی، رنگ آمیزی و کد بندی تمام دکه ها نیز در آینده نزدیک اجرایی می شود.
شهر سنندج مرکز استان کردستان با بیش از 500 هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می شود.
7348/9102

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha