پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۶۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کمیته برنامه ریزی و راهبردی طرح ملی «حامی» تشکیل شد

کرمانشاه- - کارشناس ﻣﺴﺆول امور زنان آموزش و پرورش استان کرمانشاه، از تشکیل کمیته برنامه ریزی و راهبردی طرح ملی «حامی» امور زنان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و شورای معاونان و سایر اعضای کمیته خبر داد.

کمیته برنامه ریزی و راهبردی طرح ملی «حامی» تشکیل شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش کرمانشاه، فرشته عبدی در این جلسه گفت: چهار طرح ملی که اسفند ماه 97 به اداره کل آموزش و پرورش استان ابلاغ شده بود در این کمیته مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و اقدام هایی که تاکنون صورت گرفته بود از جمله گزارش مراحل اجرای سه طرح تقویت مهارت های پرورشی مربیان، ارتقای آگاهی دانش آموزان دختر با جایگاه و نقش و عملکرد نهادهای مدنی و طرح ملی آموزشی حقوق شهروندی برای دانش آموزان دختر متوسطه دوم و نیز تاکید بر طرح حامی (خواهر خوانده) به اطلاع اعضا رسانده شد.
وی افزود: در این جلسه پس از تبیین و تشریح طرح ها که در پایان اسفند ماه در جلسه روسای ادارات مطرح شده بود و با توجه به برش استانی مورد نظر، نواحی و مناطق منتخب در حال اجرای سه طرح مذکور هستند.
عبدی ادامه داد: طرح حامی در سال گذشته با عناوین حامیان مدارس روستایی و یادآوران همتا در نواحی سه گانه آموزش و پرورش شهر کرمانشاه اجرا شده و نتایج رضایت بخشی در پی داشته است.
این مقام ﻣﺴﺆول آموزش و پرورش استان گفت: قبل از تشکیل این جلسه با مدیرکل و معاونان آموزشی و روسای اداره مشارکت ها و انجمن اولیا و مربیان اداره کل طرح حامی مطرح و به اطلاع ایشان رسانده شد و مراحل اجرای آن از جمله نحوه انتخاب مدارس مبدا و مقصد و نیز روش های جمع آوری و واریز کمک های نقدی و غیرنقدی مورد بررسی قرار گرفت و بر کمک خیرین، مدارس غیرانتفاعی و تشکل های مردم نهاد تاکید شد.
8066

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha