قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۶۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بارندگی 120 میلیارد ریال خسارت به میناب وارد کرد

بندرعباس- - فرماندار ویژه شهرستان میناب برآورد اولیه خسارت بارندگی و طغیان رودخانه ها به تاسیسات و راه های ارتباطی روستاهای این شهرستان را 120 میلیارد ریال اعلام کرد.

بارندگی 120 میلیارد ریال خسارت به میناب وارد کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ، محمد احمدی شامگاه دوشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال بارندگی دو روز گذشته و طغیان رودخانه جو محله، سیلاب به جاده ها، تاسیسات و منازل روستا های تلنگ دهگانه، کهنه شهر کرگان، سرشیفت و شمیلو خسارت وارد کرد.
وی ادامه داد: در جریان این بارش برق و آب این روستاها قطع شد که با تلاش نیروهای ستاد بحران آب و برق همه این روستاها هم اکنون وصل است.
احمدی تصریح کرد: علت آبگرفتگی این روستا ها ساخت و ساز در حاشیه و بستر رودخانه جو محله است که برای لایروبی آن نیازمند 100 میلیارد ریال اعتبار هستیم.
مناطق مختلف هرمزگان طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری شاهد بارش شدید باران بودند که به دنبال این بارش ها مراکز آموزشی و دانشگاهی به دلیل احتمال سیل و آبگرفتگی شدید معابر تعطیل شد.
طی این دو روز به دلیل حجم بالای بارش ها، برخی از رودخانه های فصلی طغیان و محورهای ارتباطی شمار زیادی از روستاها در شرق هرمزگان مسدود شد.
جاده ارتباطی بندر شهید رجایی بزرگترین بندرکانتینری ایران نیز در روز یکشنبه به دلیل آبگرفتگی شدید مسدود بود که با تلاش نیروهای راهداری بیشتر محورهای مسدود بازگشایی شدند.
بیشترین بارش در شهرستان های بندرخمیر با 84/5 میلیمتر، حاجی آباد 44/8 میلیمتر، جاسک41/3 و بندرعباس 45 و شش دهم میلیمتر ثبت شده است.
شهرستان میناب در 90 کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.
7198/6048

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha