پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۳۶۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۵ نفر قربانی سیل در رودخانه کارون شدند

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به فعال شدن و آماده باش سه پایگاه غواص در حاشیه رودخانه کارون گفت: هفت نفر از غرق شدگی در حاشیه کارون نجات پیدا کردند البته پنج جسد نیز در رودخانه کارون کشف شدند.

۵ نفر قربانی سیل در رودخانه کارون شدند
علی تراب پور امروز در جمع خبرنگاران در تشریح آخرین وضعیت شهر اهواز بعد از بارندگی و سیل اخیر استان خوزستان اظهار داشت: سازمان آتش نشانی اهواز پیش از رسیدن سیل به مرکز استان در حالت آماده باش قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وی با اشاره به آماده باش بودن  400 آتش نشان در سطح کلانشهر اهواز و فعال شدن سه ایستگاه نجات غریق آتش نشانی در حاشیه رود کارون بیان کرد: باتوجه به افزایش سطح آب کارون آتش نشانی اهواز به ایمن سازی بسیاری از محوطه های شهر پرداخت.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به ساخت سیل بند در اهواز گفت: براساس پیش بینی در صورت عدم احداث سیل بندها بیش از 15 درصد شهر اهواز دچار سیلاب می شد

وی با اشاره به فعال شدن و آماده باش سه پایگاه غواص در حاشیه رودخانه کارون، گفت: هفت نفر از غرق شدگی در حاشیه کارون نجات پیدا کردند البته پنج جسد نیز در رودخانه کارون کشف شدند که برای تحقیقات پزشکی به پزشکی قانون منتقل شدند.

تراب پوربا اشاره به بالا آمدن فاضلاب شهر اهواز در 50 نقطه شهر خاطرنشان کرد: همزمان با افزایش سطح آب رودخانه کارون سیستم فاضلاب شهر اهواز نیز دچار پس زدگی می شود اما اقداماتی در این راستا صورت گرفته است.

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha